LOUD ABOUT US! z singlem w labelu Steve’a Aokiego. “Stay” miało swoją premierę na Shining Beats Festival

Krzysiek Drózd znany jako LOUD ABOUT US! wydał właśnie numer w wytwórni amerykańskiej gwiazdy EDM Steve’a Aokiego.

sunrise

Ofensywa rodzimych twórców muzyki elektronicznej trwa nadal. Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam aż kilkanaście polskich propozycji, które ukazały się w samym tylko ubiegłym tygodniu. Nie znaczy to jednak, że początek lutego jest ubogi w biało-czerwony EDM – a dobitny na to dowód dostarcza Krzysiek Drózd aka LOUD ABOUT US.

Polak u Steve’a Aokiego

Polski producent zacznie ten rok z grubej rury, bowiem jego pierwszy zaplanowany na 2021 rok zasilił właśnie katalog Dim Mak. Dla nieobeznanych w temacie – jest to wytwórnia samego Steve’a Aokiego, jednej z najmocniejszych postaci w muzyce elektronicznej.

kalendarz

NOWY ROK, NOWA MUZYKA! Nie mogę się doczekać, aby Wam pokazać “STAY”, który wyjdzie 2 lutego w wytwórni DIM MAK Steve Aokiego! Link do pre-save w komentarzu niżej.

Opublikowany przez LOUD ABOUT US Środa, 27 stycznia 2021

Stay“, bo taką nazwę nosi nowy numer od LOUD ABOUT US!, może być niemałym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy kojarzą Polaka głównie z mocnych bass house’ów. Track jest osadzony w techowych klimatach, a dodatkowego, głębokiego klimatu, dodaje mu wokal. Co ciekawe, numer ten – jak wynika ze statystyk 1001Tracklists – mogliście usłyszeć po raz pierwszy podczas seta Krzyśka w ramach drugiej edycji Shining Beats Festival.

ultra

Bez obaw o prawa autorskie

Warto przy okazji podkreślić, że kawałek ten ukazał się jako free download z adnotacją “copyright free”. Oznacza to, że z kawałka można korzystać przy tworzeniu video do sieci czy podczas livestreamów bez obaw o prawa autorskie. Jest to już drugi z rzędu tego typu utwór Krzyśka – wszak poprzedni, zatytułowany “Goes Like”, ukazał się nakładem słynącej z takich utworów wytwórni NCS.

Najnowszą propozycję prosto spod ręki LOUD ABOUT US! znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?