kontakt

Szkocki DJ i producent Calvin Harris w 2020 roku dał światu całkiem nowy i – co ważne -świeży projekt Love Regenerator. Gwiazda znana do tej pory z radiowych przebojów otworzyła się na brzmienia, które przypadną do gustu największym koneserom muzyki elektronicznej. Do tej pory Adam wydał trzy EPki, z czego ostatnia ujrzała światło dzienne w połowie marca. Teraz uzdolniony artysta powraca do swojego pobocznego projektu, tym razem w towarzystwie jednej z ciekawszych postaci sceny tech house ostatnich miesięcy.

Tym razem w duecie

Trzydziestosześciolatkowi najwyraźniej zaczęła doskwierać samotność, bowiem zaprosił on do współpracy tech house’owego magika z Wielkiej Brytanii – a jest nim Eli Brown. W ten sposób Panowie stworzyli dwa numery, które pojawiły się na najnowszej EPce Szkota.

Jak zwykle, na kilka dni przed premierą, Calvin Harris wrzucił na swoje social media krótkie wycinki z najnowszych utworów. W pierwszym utworze “Moving” usłyszymy tech house’owy drop okraszony wokalem kojarzonym ze stricte house’owym graniem. W drugim numerze “Don’t You Want Me“, brzmienia idą bardziej w stronę techno zahaczając jednocześnie o acidowe dźwięki.

Szkot ponownie dostarczył bardzo ciekawy materiał, udowadniając tym samym że przez lata produkcji radio-friendly utworów nie zapomniał, jak się robi rasową elektronikę. Czwarta EPka pod undergroundowym aliasem jest już dostępna i znajdziecie ją poniżej.

kontakt