Lucas & Steve biorą pod swoje skrzydła młody talent. Oto ich wspólny singiel “Give Me Your Love”

Lucas & Steve biorą pod swoje skrzydła młody holenderski talent – MARF. Owocem współpracy jest utwór “Give Me Your Love”.

sb

Lucas & Steve to artyści, którzy na rynku EDM mają już solidnie ugruntowaną pozycję. W ciągu kilku lat udało im się rozwinąć z miana “jednych z wielu” w rosterze Spinnin’ Records do czołowych postaci future house’u, które raz na czas można także usłyszeć w radiu. Panowie mają za sobą udaną końcówkę roku, czemu dowodzą kolaboracje z największymi postaciami EDM. Holendrzy znaleźli się na EPce Tiesto, a z Afrojackiem wyprodukowali solidne progresywne “Anywhere With You”. W 2022 r. weszli z przytupem, wydając utwór “Alien” we współpracy z Galantis.

W ostatnim czasie wzięli pod swoje skrzydła młody holenderski talent o pseudonimie MARF, a owocem ich współpracy jest utwór “Give Me Your Love”. Czyżbyśmy doczekali się kandydata na hit wiosny?

MARF na szerokich wodach EDMu jest stosunkowo od niedawna, ale już może pochwalić się kilkoma niebanalnymi osiągnięciami. Młody producent ma już bowiem na koncie kolaboracje z Nicky’m Romero, KAAZE, Tungevaag i Sick Indivudals. Warto jest mieć MARF’a na oku, gdyż może on jeszcze sporo namieszać na scenie EDM.

Doświadczenie i świeżość

W “Give Me Your Love” przenika się EDM z popem i doświadczenie Lucasa i Steve’a ze świeżą głową MARF’a. Słyszymy wzbudzający emocje wokal na tle delikatnej gitary, a to wszystko wieńczy energiczny, nieco progresywny drop opatrzony chwytliwą melodią, ale do tego holenderski duet zdążył nas już przyzwyczaić.

Najnowszą holenderską produkcję, wydaną nakładem Spinnin’ Records, znajdziecie pod tym linkiem.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?