Naczelny reżyser rapowych klipów wydaje album. Znamy listę gości nowego projektu Lyrical Lemonade

Lyrical Lemonade na czele z Cole’m Bennetem wydaje album, zatytułowany “All is yellow”. Znamy tracklistę oraz listę gości.

2sher

Bez wątpienia agencje odgrywają coraz większa rolę w przemyśle muzycznym. Jedną z takich jest Lyrical Lemonade, twór Cole’a Bennetta – znanego na całym świecie reżysera teledysków muzycznych. To kompleksowa agencja skupiające swoje działania na produkcji klipów, eventów i merchu. Najprościej mówiąc – zapewnia wsparcie marketingowe artystom. I udało mu się to z naprawdę dużym powodzeniem – obecnie kanał na YouTube, gdzie ukazują się klipy Cole’a, ma 21 milionów subskrybentów.

Cole Bennett strzelił się w odpowiedni moment, ponieważ Lyrical Lemonade swoją popularność zawdzięcza ówcześnie wschodzącym gwiazdom, którym miał okazję towarzyszyć na początku drogi przy tworzeniu teledysków. Cole współpracował między innymi z Lil Pumpem, Smokepurppem, Lil Xanem, Juice WRLD’em, czy Lil Teccą. Oczywiście nie można mu odmówić talentu i umiejętności oraz niecodziennemu podejściu do tworzenia klipów. I dzięki temu jego popularność urosła wraz z popularnością wspomnianych raperów. Cole Bennett na przestrzeni ostatnich 7 lat wyłonił się jako pionier nowej generacji producentów wideoklipów, zdobywając uznanie za wyjątkową wizję i kreatywność. Doceniły go także uznane od lat postaci sceny rapowej – Amerykanin robił już klipy dla takich twórców, jak Eminem, Wiz Khalifa czy Post Malone. Spod rąk Cole’a wyszły również obrazki do takich hitów, jak “Poland” Lil Yachty’ego, “Lucid Dreams” Juice WRLD’a czy “Doja” od Central Cee.

emuze.me

Czas na album “All is yellow”

W 2024 roku Lyrical Lemonade decyduje się na kolejny krok naprzód, wydając album muzyczny. Cole Bennett oprócz realizacji teledysków, odpowiada za cały koncept albumu. Jakiś czas temu postanowił podzielić się ze słuchaczami tracklistą, która wygląda następująco:

 1. “Fly Away” Feat. Sheck Wes, Ski Mask The Slump God, and JID
 2. “Guitar In My Room” Feat. Lil Durk and Kid Cudi
 3. “Say Ya Grace” Feat. Chief Keef and Lil Yachty
 4. “This My Life” Feat. Lil Tecca, The Kid Laroi, and Lil Skies
 5. “First Night” Feat. Teezo Touchdown, Juicy J, Cochise, Denzel Curry, and Lil B
 6. “Special” Feat. Latto, Swae Lee, and Aminé
 7. “With The Fish” Feat. $not and 6 Dogs
 8. “Doomsday” Feat. Juice WRLD and Cordae
 9. “Doomsday Pt. 2” Feat. Eminem
 10. “Fallout” Feat. Gus Dapperton, Lil Yachty, and Joey Badass
 11. “Equilibrium” Feat. BabyTron and G Herbo
 12. “Hello There” Feat. Corbin, Lil Tracy, and Black Kray
 13. “Hummingbird” Feat. UMI, Sahbabii, and Teezo Touchdown
 14. “Stop Giving Me Advice” Feat. Jack Harlow and Dave

Jedno trzeba przyznać – lista nazwisk jest imponująca. Album swoją premierę będzie miał 26 stycznia i ma liczyć 14 utworów. Na ten moment ukazało się pięć singli. Są to kolejno: “Doomsday”, “Guitar In My Room”, “Hello There”, “Stop Giving Me Advice” oraz “Fallout”. Do tego ostatniego kilka dni temu ukazał się klip. W ostatecznym rozrachunku do wszystkich kawałków z płyty mają powstać teledyski.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?