Madeon zaprezentował drugi utwór z nowego albumu. “Dream Dream Dream” naprawdę zaskakuje!

Madeon wrócił z drugim już utworem ze swojego nowego albumu “Good Faith”. “Dream Dream Dream” naprawdę mocno wyróżnia się na tle innych piosenek Francuza.

sunrise

Dla wielu osób sporym zaskoczeniem był niespodziewany powrót francuskiego DJa i producenta, występującego jako Madeon. Francuz jakiś czas temu wydał swój pierwszy singiel po trzech latach przerwy. “All My Friends” zostało odebrane bardzo ciepło przez fanów Hugo, jednak mimo to pozostawiło pewien niedosyt, mogący zostać wypełniony przez kolejny utwór – a z takim właśnie mamy teraz do czynienia.

Madeon już w ubiegłym tygodniu hucznie zapowiadał kolejny singiel. Przy okazji podzielił się z fanami dość obfitą wiadomością, w której stwierdził, że jego nowy projekt dosłownie odzwierciedla jego życie. W końcu dostaliśmy kolejny utwór od Francuza i musimy przyznać, że… zaskakuje.

kalendarz

Dream Dream Dream” kompletnie różni się od tego, do czego przyzwyczaił nas Hugo. Jest to krok w zupełnie innym, bardziej chillowym kierunku, zaś wkład pracy i pieczołowitość z jaką Madeon przygotował nowy track – tak możemy domniemywać po brzmieniu i ładunku emocjonalnym w tymże numerze zawartyk – jest większa niż dotychczas.

ultra

Jeśli reszta albumu “Good Faith” będzie tak dobra jak wydane dotychczasowe numery, to możemy spodziewać się jednego z najlepszych krążków tego roku. Utwór, wydany nakładem Columbia Records, dostępny jest od środy nie tylko na YouTube, ale też na portalach streamingowych – odnośnik do Spotify znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?