Malaa aresztowany podczas występu? Internauci mają spore wątpliwości…

Podczas występu w San Diego, Malaa został aresztowany przez policję… ale internauci mają uzasadnione powody ku temu, aby uważać ten incydent za fake.

sunrise

Z pewnością nie takich atrakcji spodziewali się entuzjaści tanecznych brzmień spod znaku Confession, którzy ubiegłej nocy pojawili się w klubie BASSMNT w San Diego, gdzie swoje solowe show prezentował Malaa.

Jego set został przerwany poprzez wtargnięcie na scenę osób w policyjnych uniformach. Producent został skuty w kajdanki, a następnie wyprowadzony z terenu klubu.

kalendarz

Zaistniała sytuacja wywołała spore zdezorientowanie wśród zgromadzonej w klubie publiczności – no bo przecież nikt, kto przybył na koncert swojego idola, nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

ultra

W Internecie wybuchła gigantyczna dyskusja na temat zaistniałej sytuacji. Wielu komentujących twierdzi, że była to ustawiona akcja, która miałaby artyście zagwarantować rozgłos na samym starcie sezonu eventowego.

Jeden z użytkowników portalu Reddit zwrócił uwagę na fakt, iż widoczni na nagraniach z klubu policjanci to przebierańcy, którzy wzięli udział w jednym z pranków, który można znaleźć na portalu YouTube.

sunrise

Kolejnym zastanawiającym elementem tej układanki, który spostrzegli internauci, jest nieściągnięcie kominiarki zatrzymanemu. Pominięcie podstawowego sposobu na sprawdzenie, czy zatrzymywana jest odpowiednia osoba – a taką jest w tym konkretnym przypadku ściągnięcie kominiarki – może wskazywać na to, że cała sytuacja została spreparowana przez team zamaskowanego artysty.

Osoby uważające aresztowanie za autentyczne także mają swoje argumenty – w ciągu dnia spekulowano na temat rzekomego nielegalnego pobytu członka Pardon My French na terenie Stanów Zjednoczonych, a także sugerowano, jakoby zatrzymanie producenta było związane z paleniem przez niego marihuany na scenie. Obydwie opcje, w obliczu śledztwa przeprowadzonego przez czujnych użytkowników internetu, stają się jednak mało prawdopodobne.

Samo zdarzenie miało miejsce na samym końcu występu jednej z gwiazd tegorocznej edycji Sunrise Festival – tak więc nie wpłynęło ono znacząco na muzyczne aspekty wydarzenia.

ultra

kalendarz

Jesteśmy bardzo ciekawi kolejnych informacji na temat opisanego zdarzenia. Najbliższy planowany występ DJa już w najbliższy piątek, podczas Ultra Music Festival (timetable znajdziecie tutaj). Być może to właśnie wtedy sprawa znajdzie swój finał…

kalendarz

sunrise

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?