Sunrise Festival 2019 – Tchami i Malaa po raz pierwszy w Polsce wystąpią b2b!

Ten duet ma na swoim koncie występy na Sunrise Festival. Jednak nigdy dotąd nie wystąpili razem na jednej scenie. W tym roku nie będzie odkupienia!

sunrise

Organizatorzy Sunrise Festival 2019 postawili sobie poprzeczkę naprawdę wysoko – wszak niemal stu artystów na pięciu scenach to nie są przelewki! Jednak na to wygląda, że z tym sporym wyzwaniem MDT Productions radzi sobie całkiem sprawnie – wczoraj z kopyta ruszyło ogłaszanie artystów, natomiast jeszcze dziś zostaną podane ceny biletów na to wydarzenie.

Jednak zanim to – czas powitać kolejnych DJów w lineupie. W Podczelu zameldują się bowiem długo wyczekiwani Tchami oraz Malaa!

kalendarz

Dotychczas na Sunrise Festival grali osobno, jednak w tym roku zdecydowali się połączyć siły, aby zaprezentować swoje show “No Redemption” podczas tegorocznej, rewolucyjnej edycji!
Tchami i Malaa są obecnie jednymi z najbardziej nieszablonowych artystów muzyki elektronicznej. Ich nietuzinkowe stylizacje sceniczne i charakterystyczne, mocne brzmienia rodem z wytwórni Confession zagwarantują niesamowite doznania. Tego występu nie można przegapić!
Tchami i Malaa zaprezentują swoje show na Sunrise Festival w niedzielę 21 lipca.

kalendarz

Francuzi dołączają tym samym do grona artystów, którzy zostali potwierdzeni już wczoraj – a są to Armin van Buuren, The Chainsmokers, Adam Beyer oraz Ida Engberg!

To nie koniec ważnych informacji na dziś! W dalszej części dnia organizatorzy ujawnią ceny biletów, które będzie można kupować już od jutra. Obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?