Tune Of The Year

Organizatorzy Sunrise Festival 2019 postawili sobie poprzeczkę naprawdę wysoko – wszak niemal stu artystów na pięciu scenach to nie są przelewki! Jednak na to wygląda, że z tym sporym wyzwaniem MDT Productions radzi sobie całkiem sprawnie – wczoraj z kopyta ruszyło ogłaszanie artystów, natomiast jeszcze dziś zostaną podane ceny biletów na to wydarzenie.

Jednak zanim to – czas powitać kolejnych DJów w lineupie. W Podczelu zameldują się bowiem długo wyczekiwani Tchami oraz Malaa!

Dotychczas na Sunrise Festival grali osobno, jednak w tym roku zdecydowali się połączyć siły, aby zaprezentować swoje show “No Redemption” podczas tegorocznej, rewolucyjnej edycji!
Tchami i Malaa są obecnie jednymi z najbardziej nieszablonowych artystów muzyki elektronicznej. Ich nietuzinkowe stylizacje sceniczne i charakterystyczne, mocne brzmienia rodem z wytwórni Confession zagwarantują niesamowite doznania. Tego występu nie można przegapić!
Tchami i Malaa zaprezentują swoje show na Sunrise Festival w niedzielę 21 lipca.

Francuzi dołączają tym samym do grona artystów, którzy zostali potwierdzeni już wczoraj – a są to Armin van Buuren, The Chainsmokers, Adam Beyer oraz Ida Engberg!

To nie koniec ważnych informacji na dziś! W dalszej części dnia organizatorzy ujawnią ceny biletów, które będzie można kupować już od jutra. Obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

Tune Of The Year