Mamry Music Festival 2020 – Pierwsze szczegóły lineup’u!

W drugi weekend sierpnia 2020 roku Węgorzewo po raz kolejny ściągnie do siebie fanów muzyki elektronicznej. Znamy pierwsze nazwiska Mamry Music Festival!

kalendarz

Być może marka Mamry Music Festival niewiele wam mówi. Jednak, gdy dodamy do nazwy eventu jego miejsce, a więc Węgorzewo, to już zaczyna się robić bardziej klarownie. Impreza, która przez ostatnie dwie edycje odbywała się jako Beach Party Węgorzewo, w przyszłym roku pojawi się pod nową nazwą. O rebrandingu marki opowiedział już jakiś czas temu na łamach Shining Beats Mateusz Polakowski aka Matt5ki, jeden z organizatorów imprezy. Już teraz znamy pierwszych artystów, którzy odwiedzą Mazury w przyszłoroczne wakacje.

Węgorzewo stawia na duety

Nowa/stara impreza odbędzie się 8 sierpnia 2020 roku na plaży Mamry w Węgorzewie. Mimo, iż do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz organizatorzy podzielili się pierwszymi szczegółami lineupu. Na węgorzewskiej scenie pojawią się duety Melo.Kids oraz Dirty Rush & Gregor Es, a także krakowianin w charakterystycznym kapeluszu, czyli Gromee. To dopiero początek ogłoszeń, lecz już teraz zestawienie wygląda imponująco.

kalendarz

Na festiwalu wybory Miss

Sporą atrakcją, zwłaszcza dla męskiej części festiwalowiczów, będzie konkurs piękności, podczas którego wyłoniona zostanie Bursztynowa Miss Polski. Tak, dobrze widzicie – podczas eventowego weekendu odbędzie się finałowa gala, gdzie zostanie wybrana laureatka konkursu. Musimy stwierdzić, że jest to dość niecodzienne zestawienie, wszak nie mieliśmy wcześniej do czynienia z takim mariażem.

ultra

Za ile bilety?

Bilety są już dostępne – a sprzedaż prowadzona jest w podobnej formie, co przy edycji ubiegłorocznej. Najlepiej będą mieć ci, którzy zapewnią sobie wejściówkę jeszcze w 2019 roku – w takim wypadku cena wynosić będzie 30 zł.

Od 1 stycznia cena pojedynczego biletu wzrośnie o 5 zł. Zostaną uaktywnione za to formy kupna po bardziej promocyjnej cenie – jako dwupak (60 zł, czyli 30 zł za bilet) oraz czteropak (110 zł, czyli 27,50 zł za bilet).

W wejściówkę zaopatrzyć się możecie już teraz, klikając w ten link.


To nie koniec niespodzianek, jakie organizatorzy Mamry Music Festival przygotowują dla przybyłych gości. Na chwile obecną odkrytych jest tylko część kart – a do reszty zajrzymy już wkrótce.

kalendarz

foto: ErZet Arts

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?