Beach Party Węgorzewo to już historia. Od 2020 roku nowa nazwa i większy rozmach!

Mamry Music Festival – tak będzie się nazywać spadkobierca Beach Party Węgorzewo. Zapytaliśmy organizatora o powody zmiany oraz plany na przyszły rok.

sunrise

Od 2018 roku pod koniec pierwszej dekady sierpnia na plaży nad jeziorem Mamry w Węgorzewie odbywała się EDMowa impreza pod nazwą Beach Party Węgorzewo. No właśnie, odbywała się – bo tegoroczna edycja, podczas której wystąpili między innymi Skytech, DJ Kuba & NEITAN, DNF oraz Emdi, była ostatnią pod tą nazwą. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, wydarzenie od 2020 roku będzie nazywać się Mamry Music Festival.

Mateusz Polakowski aka Matt5ki – jeden z organizatorów imprezy – w rozmowie z Shining Beats wyjaśnił powody tej zmiany, a także zdradził, kiedy pojawił się pomysł rebrandingu.

kalendarz

Tak naprawdę nazwę chcieliśmy zmienić już po pierwszej edycji. Wstrzymaliśmy się z tym, co może było błędem, ponieważ w tym sezonie było jeszcze parę imprez w Polsce o nazwie “Beach Party”.
Trudno budować nową markę festiwalu, gdzie tak naprawdę każda impreza odbywająca się na plaży jest “Beach Party”.

Mateusz Polakowski aka Matt5ki

Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, które pojawiło się na Facebook’u wydarzenia, Mamry Music Festival będzie “prostą kontynuacją Beach Party Węgorzewo”. Event – choć cały czas będzie zorientowany na EDM – ma być otwarty na różne aktywności, także te pozamuzyczne. Można było o tym się przekonać już podczas tegorocznej edycji, która przez organizatorów oceniana jest pozytywnie.

ultra

Ta edycja udowodniła nam, że takie wydarzenia w naszym regionie są potrzebne. Najważniejsze, że w tym roku pogoda była dla nas łaskawa. Błędy z pierwszej edycji naprawiliśmy – wiemy też, co zrobić jeszcze lepiej przy kolejnej.

Mateusz Polakowski aka Matt5ki

A ta już 8 sierpnia 2020 roku w tym samym miejscu, a więc na plaży nad jeziorem – nomen omen – Mamry.

Zadowoleni klubowicze to dla nas główny cel. Chcemy także trafić do jak najszerzej grupy odbiorców.
Węgorzewo jest miastem w centrum Mazur na żeglarskim szlaku, dlatego ciągle pracujemy nad tym, aby nasza impreza była skierowana do różnych grup wiekowych.

Mateusz Polakowski aka Matt5ki

W tym roku balans między jakością eventu a cenami biletów został zachowany w odpowiedni sposób. Mamy więc nadzieję, że ta strategia będzie mieć odzwierciedlenie także pod nowym brandem. Pierwsze szczegóły dotyczące biletów i lineupu jeszcze w tym roku. Z pewnością będziemy Was o wszystkim informować – bowiem portal Shining Beats z dumą wspiera Mamry Music Festival.

sunrise

Na koniec mamy dla Was aftermovie tegorocznej edycji Beach Party Węgorzewo, które światło dzienne ujrzało dosłownie kilka godzin po ogłoszeniu rebrandingu imprezy.

foto: ErZet Arts

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
51
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?