kontakt

Tak na dobrą sprawę w ostatnim czasie zdecydowanie brakowało w stolicy miejsca, w którym występowaliby regularnie polscy i zagraniczni DJe i producenci, nienależący tylko i wyłącznie do świata house lub techno. Swego rodzaju lukę po klubie Capitol ewidentnie chce zająć Bank, który w ostatnich miesiącach gościł wiele ciekawych postaci. W ostatnich tygodniach na Mazowieckiej wystąpili między innymi Marnik, Firebeatz, Fafaq, Tube & Berger czy Juliet Sikora. House i mainstage’owe klimaty to jednak nie wszystkie atrakcje, jakie ma do zaoferowania EDMowej społeczności ta umiejscowiona w centrum Warszawy miejscówka. Już w najbliższą sobotę coś dla siebie znajdzie bowiem fan muzyki trance.

Mark Sixma wystąpi w stolicy

9 kwietnia przy Mazowieckiej 14 wystąpi Mark Sixma. Czołowy reprezentant holenderskiego trance’u bardzo mocno skorzystał na wsparciu, jakiego udzielał (i udziela nadal) Armin van Buuren. Na jego koncie są także collaby z takimi producentami, jak Orjan Nilsen, Mr. Black, Ben Nicky czy W&W.


Zobacz także: Występ Marka Sixmy na Shining Beats Festival


Jego styl jest bardzo energetyczny, ale czasami zdarza mu się schodzić w kierunku nieco lżejszych, aż wciąż odpowiednio łechtających uszy fanów trance’u brzmień. Na jego występ polscy fani musieli trochę poczekać – ale już w najbliższą sobotę oczekiwanie to dobiegnie końca.

Jako support wystąpią Matt Bukovski, najwyżej uplasowany reprezentant trance’u w Polish DJs Chart 2021, a także Marcean, lokalny trance’owy DJ.

Impreza rozpocznie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 22:00. Bilety w cenie 40 złotych znajdziecie pod tym linkiem.

Może być czarno-białym zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

kontakt