Skytech zwycięzcą Polish DJs Chart 2021!

Mamy wielki powrót na szczyt! Po rocznej przerwie, na pierwszą pozycję plebiscytu Polish DJs Chart powraca Skytech.

reklamuj_sie

Trzecia edycja Polish DJs Chart za nami. Tegoroczna edycja zostanie na pewno zapamiętana na długo – po raz pierwszy bowiem gala finałowa odbyła się w klubie. We wrocławskim Wall Street wystąpiła plejada gwiazd polskiej sceny muzyki elektronicznej. Również liczba oddanych głosów robi wrażenie – w tym roku w plebiscycie wzięło udział 13,5 tysiąca osób. Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy!

Ponownie Skytech

Przejdźmy jednak do meritum, czyli listy stu najpopularniejszych polskich artystów muzyki elektronicznej. Zmian jest sporo – w tym ta najważniejsza, na pozycji numer 1. Na szczyt PDC po roku przerwy powrócił bowiem Skytech. Drugą pozycję zajmuje C-BooL, zaś na najniższym stopniu podium znajduje się duet DJ Kuba & Neitan.

Na 4 miejsce spadł ubiegłoroczny triumfator – Hazel, któremu niewiele zabrakło, by znaleźć się na podium. Tuż za nim uplasował się zeszłoroczny numer 2 – czyli Matys.

Różnorodność

Na dalszych pozycjach jest równie ciekawie i różnorodnie. Na szóstej lokacie uplasował się DJ Killer, którego livestreamy w tym roku były bardzo popularne. Tuż za nim I.GOT.U, który zaliczył spadek o jedno oczko. Ósmą lokatę utrzymał twórca Sunrise Festival DJ Kris. Dwa ostatnie miejsca w najlepszej dziesiątce zajmują kolejno DNF i Blinders.

Czołowa dziesiątka tegorocznej edycji Polish DJ Chart:

1. Skytech
2. C-BooL
3. DJ Kuba & Neitan


4. Hazel
5. Matys
6. DJ Killer
7. I.GOT.U
8. DJ Kris
9. DNF
10. Blinders

Pełną setkę znajdziecie pod tym linkiem.

reklamuj_sie

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?