Skytech zwycięzcą Polish DJs Chart 2021!

Mamy wielki powrót na szczyt! Po rocznej przerwie, na pierwszą pozycję plebiscytu Polish DJs Chart powraca Skytech.

kalendarz

Trzecia edycja Polish DJs Chart za nami. Tegoroczna edycja zostanie na pewno zapamiętana na długo – po raz pierwszy bowiem gala finałowa odbyła się w klubie. We wrocławskim Wall Street wystąpiła plejada gwiazd polskiej sceny muzyki elektronicznej. Również liczba oddanych głosów robi wrażenie – w tym roku w plebiscycie wzięło udział 13,5 tysiąca osób. Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy!

Ponownie Skytech

Przejdźmy jednak do meritum, czyli listy stu najpopularniejszych polskich artystów muzyki elektronicznej. Zmian jest sporo – w tym ta najważniejsza, na pozycji numer 1. Na szczyt PDC po roku przerwy powrócił bowiem Skytech. Drugą pozycję zajmuje C-BooL, zaś na najniższym stopniu podium znajduje się duet DJ Kuba & Neitan.

Na 4 miejsce spadł ubiegłoroczny triumfator – Hazel, któremu niewiele zabrakło, by znaleźć się na podium. Tuż za nim uplasował się zeszłoroczny numer 2 – czyli Matys.

kalendarz

Różnorodność

Na dalszych pozycjach jest równie ciekawie i różnorodnie. Na szóstej lokacie uplasował się DJ Killer, którego livestreamy w tym roku były bardzo popularne. Tuż za nim I.GOT.U, który zaliczył spadek o jedno oczko. Ósmą lokatę utrzymał twórca Sunrise Festival DJ Kris. Dwa ostatnie miejsca w najlepszej dziesiątce zajmują kolejno DNF i Blinders.

ultra

Czołowa dziesiątka tegorocznej edycji Polish DJ Chart:

1. Skytech
2. C-BooL
3. DJ Kuba & Neitan


4. Hazel
5. Matys
6. DJ Killer
7. I.GOT.U
8. DJ Kris
9. DNF
10. Blinders

Pełną setkę znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?