Markus Schulz wskakuje do króliczej nory. Producent prezentuje pierwszy singiel z nowego albumu!

Twórca Coldharbour Recordings zapowiada swój dziewiąty studyjny album, który będzie nosił tytuł “The Rabbit Hole Circus”.

2sher

Markus Schulz cieszy się sporym fanbase’m w Polsce, co przekłada się na dość częste występy w naszym kraju. W lutym był on jedną z gwiazd imprezy Tranceformations 2023, organizowanej przez Euforia Festivals, zaś pod koniec października zobaczymy go na Transmission Poland 2023.

Swoją karierę rozpoczął w latach 90-tych, jednak na prawdziwy boom popularności musiał czekać do początku XXI wieku. W 2002 roku rozpoczął swoją, prowadzoną do dziś, audycję Global DJ Broadcast. Z kolei trzy lata później założył label Coldharbour Recordings (początkowo należący do Armada Music, a obecnie do grupy Black Hole Recordings). Od niemal 4 lat jest mężem rumuńskiej wokalistki Adiny Butar, z którą stworzył wiele wspólnych produkcji, takich jak “Caught”, “New York City (Take Me Away)” czy “Indestructible“. W ubiegłym roku para przywitała na świecie swojego syna, Liama.

emuze.me

Mimo to, niemiecki producent z amerykańskim paszportem w ostatnich latach nie zawodzi pod kątem częstotliwości wydań. W 2020 roku w sprzedaży pojawił się jego najnowszy jak dotąd album, zatytułowany “Escape”. Od 2018 roku jest odpowiedzialny za brzmienie kultowych kompilacji z serii “In Search Of Sunrise” (zapoczątkowanej przez Tiësto w 1999 roku). W zeszłym roku wydał też trzecie wydawnictwo pod swoim drugim aliasem Dakota – “Odyssey To The Netherworld”.

Na początku maja Schulz potwierdził premierę już dziewiątego studyjnego krążka, pod tytułem “The Rabbit Hole Circus”. Nazwa wydawnictwa nawiązuje do jego serii setów pod nazwą “Down The Rabbit Hole”, w których prezentuje utwory z pogranicza techno, progressive i trance. Wyjątkowy styl potwierdza pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album.

ultra

Czas do króliczej nory

“Eternally”, powstałe we współpracy z wokalistką Diandrą Faye (znaną między innymi z produkcji dla Monstercat, a także collabów z hardstyle’owymi artystami: B-Frontem, Noisecontrollers czy Sub Zero Project), może zachwycić miłośników starszych, mroczniejszych produkcji tego producenta.

Artysta zapowiedział też trasę koncertową poświęconą promocji wydawnictwa, którą otworzy występ w klubie E11even w Miami. Potwierdzonymi gośćmi wydarzenia są wokalistki: Emma Hewitt, HALIENE, Sarah De Warren czy wspomniana Adina Butar.

Najnowszą produkcję uznanego trance’owego producenta możecie sprawdzić poniżej.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?