Znamy pierwsze nazwisko z lineup’u Transmission Poland 2023

28 października w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się Transmission Poland 2023. Wiemy już, kto otwiera lineup imprezy.

2sher

Powoli zaczyna zanosić się na to, że marka Transmission na stałe wpisze się w krajobraz polskich elektronicznych “halówek”. Podczas pierwszej edycji, która odbyła się ubiegłej jesieni w trójmiejskiej Ergo Arenie nie brakowało fanów trance’u, którzy docenili występy artystów zabookowanych przez United Music i Euforia Festivals. Przypomnijmy – w ówczesnym lineup’ie ujęci zostali Darren Porter, Daxson, Indecent Noise, onTune, KEY4050, MaRLo, ProggyBoy, Roger Shah oraz Vini Vici. O tym, czy skład zostanie równie dobrze odebrany, przekonamy się już 28 października. Jednakże już teraz odsłaniana jest pierwsza karta z tegorocznej talii.

Markus Schulz otwiera lineup

Pierwszą postacią, która zasila lineup Transmission Poland 2023, okazuje się być Markus Schulz. Niemiecko-amerykański DJ i producent od lat cieszy się ustaloną renomą wśród fanów muzyki trance, choć w ostatnich latach coraz chętniej uśmiecha się w stronę brzmień oscylujących wokół techno. W ubiegłym roku mieliśmy okazję zobaczyć go w Polsce właśnie w tej odsłonie, w ramach konceptu “Down The Rabbit Hole”. W Ergo Arenie czeka nas jednak set w standardowej odsłonie.

emuze.me

Kolejne nazwiska poznamy już wkrótce.

Transmission Poland 2023 – bilety

Już teraz można zapewnić sobie wejściówki na Transmission Poland 2023. Obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 279 zł. Więcej szczegółów i opcji kupna znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?