Marnik powraca do Polski! Włoski duet wystąpi w warszawskim klubie Bank

Włoski duet Marnik po raz ostatni wystąpił w Polsce w 2019 roku. Ich powrót do Polski będzie mieć miejsce 19 marca w stołecznym klubie Bank.

2sher

Wraz z przyrodą, do pełnego życia powracają polskie kluby. Zniesione niedawno obostrzenia miały wpływ na mniej śmiałe decyzję bookingowe właścicieli. Na szczęście jednak tego typu miejsca mogą obecnie działać tak, jak jeszcze przed wybuchem pandemii. Skrzętnie korzysta z tego chociażby warszawski klub Bank, w którym niedawno wystąpił duet Firebeatz. To jednak nie koniec ciekawych bookingów – w najbliższych tygodniach będzie ich niemało. Coś dla siebie znajdą zarówno fani house’u, jak i bardziej mainstreamowych elektronicznych brzmień. Na parę słów o atrakcjach dla tych pierwszych przyjdzie czas – a tymczasem przyjrzyjmy się szczegółom imprezy, która będzie mieć miejsce 19 marca.

Marnik powraca do stolicy!

Właśnie podczas ostatniej soboty kalendarzowej zimy w klubie przy ulicy Mazowieckiej 14 wystąpi włoski duet Marnik. Będzie to ich pierwszy występ w naszym kraju od 2019 roku – wtedy to twórcy “Gam Gam” wystąpili w stołecznej Progresji. Od tamtego czasu ich repertuar uległ mocnemu rozszerzeniu – a to za sprawą zarówno solowych singli, jak i collabów z takimi postaciami, jak KSHMR, R3HAB czy Gabry Ponte.

Jako support włoskich gwiazd wieczoru wystąpią Thomas Cloud oraz Andy Mile, rezydent klubu Pacha Poznań.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Impreza, jak już wspomnieliśmy, będzie mieć miejsce w warszawskim klubie Bank w sobotę 19 marca. Wydarzenie startuje o 22:00, a bilety w cenie 40 zł możecie kupić pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

2sher

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?