Nowy album Marshmello już w środę. Znamy pełną tracklistę!

“Joytime III” – tak nazywa się kolejny studyjny album Marshmello. Pojawi się na nim trzynaście utworów oraz artyści tacy jak Flux Pavillion czy Slushii.

silesia beats

Kariera Marshmello rozwija się z każdym rokiem w coraz większym tempie – bez krępacji możemy już o tym panu mówić w kategoriach międzynarodowej gwiazdy EDM, której udało się wpasować się także w rapowe i popowe krajobrazy. W ostatnich miesiącach single “pianki” ocylowały właśnie wokół bardziej mainstreamowych nurtów i artystów – Amerykaninowi udało się bowiem zaprosić do współpracy takie postaci, jak CHVRCHES, Tyga, Chris Brown czy zespół Bastille, z którym udało się osiągnąć nie lada komercyjny sukces z singlem “Happier”.

Osoby oczekujące bardziej zadziornego grania także są odpowiednio zadowalani – jako przykład nietrudno podać singiel “Sell Out“, powstały we współpracy ze swoim rodakiem, Dannym Howlandem aka SVDDEN DEATH.

jay_cluss

Jednak ten numer nie jest ostatnim słowem w temacie mocniejszych brzmień powiedzianym przez headlinera tegorocznego Orange Warsaw Festival – w drodze jest bowiem trzeci studyjny album z serii “Joytime”. Dotychczas mieliśmy okazję posłuchać dwóch utworów promujących wydawnictwo: “Rescue Me” oraz wydane w ubiegły piątek i powstałe w kooperacji z Flux Pavilion “Room To Fall“. Natomiast już w tą środę będziemy mogli posłuchać pozostałej jedenastki tracków składających się na – jak nietrudno się domyślić – trzynastoutworowy album.

ultra

Na “Joytime III” usłyszymy tylko cztery solowe numery – wynika z tracklisty opublikowanej na Twitterze twórcy “Alone”. Wśród twórców, którzy pojawią się na tegorocznym longplayu Marshmello, znajdują się – oprócz wymienionego wyżej Brytyjczyka – między innymi Crankdat, Wiwek oraz Slushii. Pełną listę utworów (wraz z gośćmi) znajdziecie poniżej.

Przy okazji przypominamy o wyprodukowanym przez YouTube Music minidokumencie na temat Marshmello, który swoją premierę będzie mieć już 2 lipca. Więcej na ten temat dowiecie się, wchodząc tutaj.

silesia beats

kalendarz

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?