Martin Garrix poszukuje nowych twarzy. Nagrodą udział w teledysku najpopularniejszego DJa świata!

Młody Holender poszukuje osób, które wystąpią w jego nowym klipie. Niestety, nie każdy ma szansę wziąć udział w konkursie.

kalendarz

Mimo problemów zdrowotnych, Martin Garrix nie dale o sobie zapomnieć swoim wiernym fanom. Przykładowo w ostatnim czasie informowaliśmy o AREA21 – pobocznym projekcie Holendra, którego jeden z singli został użyty w klipie prezentującym nowe koszulki FC Barcelona. Teraz młody muzyk, we współpracy z marką AXE, postanowił poszukać nowych twarzy do swojego teledysku.

Jak znaleźć się w klipie? Sprawa jest niezwykle prosta. Wystarczy na Instagramie opublikować zdjęcie, w którym dzielimy się słuchawkami z kimś, kogo lubimy. Wszystkie zdjęcia zostaną ocenione, a autorzy najlepszych wygrają możliwość wystąpienia w jednej ze scen w teledysku najpopularniejszego artysty według rankingu DJ Mag Top 100 DJs.

emuze.me

Niestety, dla polskich fanów mamy złe wieści – jak czytamy w regulaminie, konkurs skierowany do jest między innymi do obywateli USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Francji, Hiszpanii, Holandii czy Indii. Niestety na liście Polski brak. Parafrazując klasyka:

Nie zmienia to jednak faktu, że rodaków, którzy mają podwójne obywatelstwo, zachęcamy do udziału. Więcej szczegółów na temat zabawy można przeczytać tutaj.

ultra

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma co się obrażać na artystę – można bowiem swobodnie domniemywać, że za taką a nie inną decyzją mógł stać producent kosmetyków dla mężczyzn, z którym Martijn współpracuje nie po raz pierwszy – ostatnim razem drogi marki i DJa zeszły się przy okazji singla “Burn Out“.

kalendarz

emuze.me

Total
54
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?