Martin Garrix odwołuje swoje najbliższe występy – powodem uszkodzenie kostki!

Odwołanie koncertów spowodowane jest uszkodzeniem kostki podczas seta w Las Vegas. Młody Holender nie wystąpi m.in. na Ultra Korea i Ultra Singapore.

sunrise

Mimo młodego wieku, Martin Garrix ma na swoim koncie spory staż na szczycie branży muzyki elektronicznej. Trzykrotny triumfator rankingu DJ Mag Top 100 podróżuje po całym świecie, by prezentować swoje show swoim wiernym i licznym fanom, jednak jego plany pokrzyżowała kontuzja kostki, której Holender doznał podczas występu w Las Vegas.

Wypadek miał miejsce 25 maja. Martin zeskoczył ze stołu DJskiego, a efektem nieudanego lądowania jest skręcona kostka. Mimo dyskomfortu Garrix dokończył występ, jednak nie był już tak żywiołowy, jak wcześniej.

kalendarz

Po kilku dniach odpoczynku twórca utworu “Summer Days” czuł już się dobrze, ale badania okazały się bezlitosne. Wykazały one, że więzadła w kostce są zerwane i Holender musi przejść operację. Problemy zdrowotne zmusiły Martijna do odwołania wszystkich swoich występów, które były zaplanowane na przynajmniej najbliższe cztery tygodnie. Oznacza to, że młody producent nie zagra m.in. na Ultra Korea i Ultra Singapore.

kalendarz

Jestem zdruzgotany, że muszę odwołać te koncerty, ponieważ nic nie czyni mnie szczęśliwszym niż występowanie dla was. Czuję się najlepiej, kiedy jestem na scenie, widząc, jak się uśmiechacie. Naprawdę nie mogłem się doczekać i nigdy nie chcę zawieść moich fanów.

Niestety, jest to poza moją kontrolą – będę potrzebował operacji i wystarczającej ilości odpoczynku, aby w pełni wyzdrowieć. Jeśli nie będę operowany, mogę trwale uszkodzić kostkę, co może oznaczać, że już nie będę w stanie występować. Chcę podziękować wszystkim za ciągłe wsparcie i mam nadzieję, że będę w stanie szybko wrócić na scenę, aby ponownie występować dla was.

Martin Garrix

Sytuacja Martina Garrixa może być przy okazji przestrogą dla innych artystów – zwykły skok podczas energetycznego występu może okazać się pechowy i skutkować problemami zdrowotnymi – za którymi idzie konieczność przerwania trasy. Rzecz jasna życzymy dwudziestotrzylatkowi szybkiego powrotu na festiwalowy szlak!

kalendarz

sunrise

Total
60
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?