Martin Garrix wystąpi w Polsce! Najpopularniejszy DJ świata zagra na początku czerwca w stolicy

Holenderska gwiazda EDM kompletuje letnie festiwale agencji Alter Art. Już 3 czerwca wystąpi na Orange Warsaw Festival 2023.

emuze.me

Trochę w ostatnim czasie narzekaliśmy na brak dużych elektronicznych nazwisk na wielogatunkowych festiwalach. O ile planowany na sierpień FEST Festival ma co nieco w tym temacie do zaoferowania, o tyle agencja Alter Art konsekwentnie unikała EDMowych bookingów. Tyczy się to zarówno lipcowego Open’era, jak i czerwcowego Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja ulega jednak zmianie – do składu artystów tej drugiej imprezy dołącza właśnie Martin Garrix.

Martin Garrix na Orange Warsaw Festival 2023

Ostatnie miesiące są pod względem komercyjnym dla młodego Holendra bardzo udane. Jego singiel “Hero” wbił się do playlist rozgłośni radiowych, także tych polskich. Patrząc na festiwalową odsłonę jego kariery także jest ciekawie – a wskazuje na to chociażby zwycięstwo w rankingu DJ Mag Top 100 DJs 2022 czy pełen premier set na Ultra Music Festival 2023. I właśnie takiego występu, jak w Miami, możemy spodziewać się już 3 czerwca w stolicy podczas Orange Warsaw Festival 2023.

Tym samym Martijn skompletuje wszystkie duże letnie festiwale Alter Artu. Przypomnijmy – w 2018 roku wystąpił w Krakowie podczas Kraków Live Festival, zaś rok temu mogliśmy go zobaczyć w Gdyni na Open’er Festival. Kulisy tego drugiego koncertu mogliśmy zobaczyć w jednym z odcinków The Martin Garrix Show.

Kto wystąpi oprócz Garrixa?

Oprócz Martina, 3 czerwca na warszawskim Służewcu wystąpi między innymi formacja The 1975. Dzień wcześniej – Sam Smith, The Kid LAROI i Ellie Goulding. Znamy więc jak dotąd tylko pięć nazwisk z lineup’u – tym samym warto śledzić social media wydarzenia. Bilety na Orange Warsaw Festival 2023 dostępne są pod tym linkiem. Wejściówka jednodniowa kosztuje 399 zł, zaś karnet dwudniowy – 599 zł.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?