kontakt

Karierę tego gościa śmiało można nazwać największym success story ostatniej dekady w EDMie. Martin Garrix z niepełnoletniego gościa, który stworzył “Animals”, stał się dwudziestopięciolatkiem z masą hitów i wyróżnień. O niemałych sukcesach niech świadczy chociażby możliwość stworzenia hymnu Euro 2020. Jedna z nich właśnie przekroczyła pułap miliarda streamów na Spotify, najpopularniejszej platformie streamingowej na świecie.

Drugi miliard dla Garrixa

Scared To Be Lonely“, bo o tym singlu mowa, ukazało się w 2017 roku. Był to drugi (po “In The Name Of Love”) kawałek Martijna, który po erze “Animals”, zjawił się na playlistach radiostacji. Nie dziwi to – wszak future bass’owy klimat i Dua Lipa na wokalu są czynnikami, które ułatwiały wówczas drogę na szczyty elektronicznych list. Produkcja ta, na to wygląda, wciąż jest bliska wielu słuchaczom. Niech świadczy o tym fakt, iż to właśnie “Scared To Be Lonely” osiągnęło dziesięciocyfrową liczbę streamów na Spotify.

To szalone, że kolejna moja piosenka przebiła pułap miliarda streamów na Spotify! „Scared To Be Lonely” to utwór bardzo bliski mojemu sercu. , To niesamowite, że tak wiele osób wciąż jej słucha, mimo że została wydana jakiś czas temu.

Martin Garrix

To nie pierwszy taki sukces Holendra. Na początku 2021 roku informowaliśmy o podobnym sukcesie “In The Name Of Love”. Wówczas Martin Garrix był pierwszym Holendrem, który może poszczycić się takim osiągnięciem. Obecnie singiel, w którym na wokalu pojawia się Bebe Rexha, ma 1,1 mld streamów.

Już za niedługo w Polsce

Martin Garrix i Dua Lipa być może zaprezentują wspólnie swój hit przed polską publicznością. Oboje wszak wystąpią tego samego dnia na tej samej scenie podczas Open’er Festival. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt