Martin Garrix wydaje pierwszy singiel w tym roku. Progresywne “Hurricane” już dziś w Warszawie!

Pierwszy raz collab na linii Martin Garrix – Sentinel – Bonn mieliśmy okazję usłyszeć na Ultra Music Festival 2023.

kalendarz

2023 rok jak dotąd w wykonaniu Martina Garrixa nie był zbyt aktywny pod względem wydawniczym. Spod jego rąk od początku roku wyszedł zaledwie jeden remix – wraz ze Space Ducks zwycięzca DJ Mag Top 100 DJs 2022 wydał nową wersję “Cocoon” od 070 Shake.

Oprócz tego ukazały się dwa remiksy wydanego w roku ubiegłym kawałka “Hero”, który w wersji oryginalnej stał się dużym hitem w polskich stacjach radiowych.

emuze.me

Świeżynka prosto z Ultra

Jak co roku, podczas występu Holendra na Ultra Music Festival 2023 nie brakowało niewydanej muzyki – w tym także nowych kawałków z Alesso, DubVision czy trio Sentinel. O ile na dwa pierwsze tracki pewnie jeszcze poczekamy, o tyle ten ostatni – notabene całkiem mocno wyczekiwany – jest już dostępny.

Hurricane” to już druga współpraca Martina Garrixa ze szwedzkim wokalistą o pseudonimie Bonn. Ich wcześniejszy singiel – “High On Life” – jest jednym z najpopularniejszych numerów Garritsena z ostatnich lat. Tak samo jak kawałek sprzed pięciu lat, najświeższa holendersko-australijsko-szwedzka propozycja osadzona jest w klimatach festiwalowego progressive house’u.

ultra

Podczas tworzenia tej piosenki panowała niesamowita energia. Bonn i ja pracowaliśmy razem już wiele razy, a jego niesamowity głos idealnie pasuje do „Hurricane”. Jestem również bardzo podekscytowany, że w tym roku ponownie łączymy siły z Tomorrowland zarówno przy EPce, jak i jako gospodarz sceny tego lata. Pracujemy nad niesamowitymi niespodziankami na tą okazję.

Martin Garrix

Kooperacja STMPD RCRDS i Tomorrowland

Kawałek jest częścią współpracy STMPD RCRDS i festiwalu Tomorrowland. Jak dotąd w ramach już drugiej wspólnej serii wydawnictw swoje kawałki wydawali Julian Jordan oraz DubVision. Teraz do tego grona dołącza “Hurricane”, zaś wkrótce swoje trzy grosze do interesu dorzuci między innymi duet Matisse & Sadko.

Tego numeru z pewnością nie zabraknie podczas występu Martijna w Polsce, który odbędzie się już w tą sobotę. Jego set na Orange Warsaw Festival 2023 rozpoczyna się o godzinie 23:00.


foto: Louis van Baar

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?