Martin Garrix opublikował zapis swojego występu na tegorocznym ADE. 2 godziny muzycznej uczty!

Martin Garrix wrzucił na swój YouTube’owy kanał show “THE ETHER” mające miejsce 19 października w Amsterdamie. Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów.

kalendarz

W tym roku podczas Amsterdam Dance Event Martin Garrix po raz kolejny zorganizował własną imprezę z zupełnie nowym multimedialnym show. Tym razem nosi ono nazwę THE ETHER – a premierowy występ w ramach tego projektu został wyemitowany na portalu YouTube. Stream został jednak usunięty po jego zakończeniu. Nadzieję na ponowną emisję wzbudzał jednak fakt wrzucania setów innych artystów, którzy występowali tamtej nocy. Jednym z nich był Blinders, którego występ b2b z duetem TV Noise możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Jak wiadomo – nadzieja umiera ostatnia. Dlatego też niespecjalnie dziwi nas to, że na YouTube trafiło właśnie oficjalne nagranie z seta Martijna!

kalendarz

Całość trwa aż 2 godziny i zawiera największe hity holenderskiej supergwiazdy. Nie mogło zabraknąć również utworów ze stajni STMPD RCRDS. Fani IDsów również będą zadowoleni – w secie pojawiło się ich kilka. Polecamy sprawdzić całość, bo naprawdę jest co oglądać i słuchać! Zachęcamy do tego szczególnie tych, którym transmisja z 19 października umknęła.

ultra

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?