Blinders i TV Noise znów we wspólnym secie. Sprawdź, jak rozgrzali publiczność w Amsterdamie! [VIDEO]

Tym samym Polak i Holendrzy supportowali Martina Garrixa podczas imprezy na Amsterdam Dance Event. Ponad 40 minut mocnych sztosów!

kalendarz

Amsterdam Dance Event rokrocznie obfituje w mocne wydarzenia, także takie dla osób niekoniecznie pełnoletnich. Jednym z artystów, który daje rozrywkę także swoim młodszym fanom, jest Martin Garrix. Jego koncert w ramach nowej instalacji “THE ETHER” miał miejsce dwukrotnie – jednego dnia tylko dla pełnoletnich, a dzień później – bez ograniczeń.

Za każdym razem występ drugiego najpopularniejszego artysty w rankingu DJ Mag poprzedzały sety artystów znanych ze STMPD RCRDS. Wśród nich nie mogło zabraknąć Mateusza Owsiaka aka Blinders, który po raz kolejny zagrał wspólnie z duetem TV Noise. Trwający ponad 40 minut występ był wypełniony największymi sztosami każdego z dwóch aliasów. Nie zabrakło też znanych z mainstreamu motywów i wokali – wszak głównym zadaniem było rozruszać publikę przed wejściem na scenę dwudziestotrzylatka.

emuze.me

Warto podkreślić, że to nie pierwsze spotkanie twórców “Fire” w secie b2b. Panowie zaprezentowali się w takiej samej formie już w lipcu, podczas Tomorrowland 2019.

Zarówno lipcowy set, jak i ten październikowy, nie był transmitowany w sieci na żywo. Na szczęście zapis video z tego energicznego występu można już obejrzeć na YouTube wytwórni Martijna. Obecność tego nagrania daje przy okazji nadzieję, że występy pozostałych supporterów, a także któryś z setów gwiazdy wieczoru, również ujrzą światło dzienne..

ultra

Odnośnik do wspólnego występu TV Noise i Blindersa, który odbył się w amsterdamskim centrum kongresowym RAI, znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?