kontakt

Aktualnie trwa szał na EURO 2020, które dość przewrotnie, z powodu pandemii musiało się przenieść na 2021 rok. Na potrzeby tego emocjonującego wydarzenia została przygotowana cała identyfikacja wydarzenia. W tym wszystkim również zadbano o hymn, którym zajął się Martin Garrix wraz z członkami legendarnego zespołu U2. Gwiazda muzyki elektronicznej wraz z Bono i The Edge zaprezentowała światu „We Are The People” dokładnie w dniu swoich urodzin. Utwór towarzyszy całej piłkarskiej imprezie, a z okazji szału na piłkarskie rozgrywki nietrudno spotkać go w rozgłośniach radiowych. Z okazji zbliżających się powrotów festiwali holenderski producent planuje alternatywną wersję tegorocznego hitu. Jak będzie brzmiał festiwalowy remix hymnu Mistrzostw Europy?

Festival mix już niedługo

Pierwsze doniesienia związane z planami Garrixa dotyczącymi współpracy z UEFA usłyszeliśmy podczas ADE w 2019 roku. Jednak ze względu pandemii całe wydarzenie, jak i premiera utworu została przesunięta na obecny rok. Po usłyszeniu propozycji holenderskiego producenta o członków zespołu U2 niektórzy zarzucali jej brak imprezowego sznytu. Jednak fani zabawy przy twórczości Martjina zostaną obdarowani alternatywną wersją utworu. Garrix na swoim Instagramie ujawił, że pracuje nad festiwalowym remixem „We Are The People”. Wraz z publikacją 14-sekundowego urywka ze studia, gdzie odtwarzał utwór w nowym wydaniu, w tej samej publikacji zamieścił poniższy komentarz:

Już niedługo nadejdzie remix od Garrixa… CZAS NA FESTIWALE. Kto jest gotowy?

Martin Garrix na swoim Instagramie

Nie tylko fani czekają

W komentarzach do posta Martjina można zobaczyć wiele znajomych twarzy, nie tylko związanych ze środowiskiem EDMu. Na alternatywną wersję hymnu Mistrzostw Europy czeka śmietanka twórców wydających w STMPD RCRDS, masa producentów oraz innych artystów muzycznego świata. Wśród pozytywnych komentarzy możemy znaleźć nazwy takie jak Duncan Laurence czy Willy William. Oczywiście na nową odsłonę „We Are The People” również czeka niezliczona ilość fanów Holendra, co widać na jego Instagramie. Fragment festiwalowego remixu utworu możecie usłyszeć poniżej:

kontakt