Martin Solveig ponownie przejmuje jedną ze scen Sunrise Festival. Ogłoszenia ruszają pełną parą!

Ogłoszenia Sunrise Festival 2022 ponownie ruszają pełną parą. Dziś do lineup’u dolączyli Ummet Ozcan, Gromee, Tokyo Machine i Martin Solveig.

sunrise

Musieliśmy się trochę naczekać, ale w końcu – organizatorzy Sunrise Festival 2022 ruszyli z ogłoszeniami artystów. Na miesiąc przed imprezą zostało do obsadzenia kilkadziesiąt slotów, więc w najbliższym czasie czeka nas masa interesujących informacji dotyczących kołobrzeskiego wydarzenia. Już teraz wiemy, że w dniach 21-24 lipca w Podczelu wystąpią między innymi David Guetta, Marshmello, Carl Cox, Eric Prydz oraz Paul Kalkbrenner. Kto do tego grona dołączył dziś? Przekonajmy się!


Ummet Ozcan

Karuzela ogłoszeń ruszyła już o 8 rano – wówczas lineup zasilił Ummet Ozcan. Część osób o jego występie wiedziało już od kilku tygodni – wszak DJ i producent zawarł w swoim ogólnodostępnym kalendarzu koncertów 24 lipca i Kołobrzeg. Holender pochodzenia tureckiego wystąpi na Blue Stage, gdzie oprócz niego zagra także Nicky Romero.

kalendarz

Gromee

W samo południe skład artystów zasilił Gromee. Krakowski DJ i producent znany jest nie tylko z radiowych hitów. To on bowiem odpowiada za motywy przewodnie ostatnich kilku edycji “festiwalu wschodzącego słońca”. Zobaczymy go w akcji po raz kolejny już 22 lipca na Red Stage – tego dnia zagrają tam również Marshmello, Faithless i Sikdope.

kalendarz

Tokyo Machine

O 16:00 ogłoszono coś dla fanów muzyki basowej. W niedzielę 24 lipca na Silver Stage wystąpi zamaskowany i znany w głównej mierze fanom labelu Monstercat Tokyo Machine. Oprócz niego na dedykowanej tego dni bass music arenie wystąpią chociażby Borgore, Modestep, NGHTMRE i Yellow Claw.

Martin Solveig i jego scena

Czwartkowe ogłoszenia zamyka naprawdę mocna rzecz. Po raz drugi bowiem Martin Solveig będzie mieć swój showcase na White Stage. Oprócz samego gospodarza, wystąpi tam ogłoszony już kilka dni temu norweski duet KREAM. Na kolejne postaci musimy jeszcze poczekać.

sunrise

Kolejni artyści już jutro

Najbliższe dni i tygodnie zapowiadają się na naprawdę bardzo ciekawe pod względem informacji lineup’owych. Następny w kolejce może być między innymi Topic, który w swoim kalendarzu koncertów – podobnie jak Ummet Ozcan – ma wpisane 24 lipca i Kołobrzeg. Czy ta informacja się potwierdzi? Będziemy to oczywiście śledzić na bieżąco – a wszystkie oficjalnie dotychczas ogłoszone nazwiska z podziałem na dni i sceny znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy – Sunrise Festival 2022 odbędzie się w kołobrzeskim Podczelu w dniach 21-24 lipca. Bilety dostępne są na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?