Matisse & Sadko rozpoczynają 2022 rok z nowym singlem pt. “Into The Fire”

Rosyjscy producenci Matisse & Sadko wchodzą w 2022 rok z progresywną opowieścią o miłości. “Into The Fire” jest już dostępne na streamingach!

reklamujsie

Matisse & Sadko mają za sobą udany rok. W październiku, podczas Amsterdam Dance Event, po raz drugi zorganizowali show “Matisse & Sadko and Friends”, na którym pojawili się między innymi Julian Jordan, Dubvision oraz Seth Hills. Nie można zapominać też o ich nowym house’owym aliasie – Shy Baboon oraz mocnej kolaboracji z Martinem Garrixem.

Ich nowy, pierwszy w 2022 roku utwór zapowiada, że rosyjscy producenci nie zamierzają zwalniać tempa.

Matisse & Sadko się nie zatrzymują

“Into The Fire” to progresywna opowieść o miłości, której wtóruje klimatyczny wokal artysty Arsnøvä. Utwór zebrał już całkiem solidne supporty – Pojawił się w setach Armina van Buurena, Tiesto i Nicky’ego Romero. Fani po raz pierwszy mogli go jednak usłyszeć w Dubaju na Coca Cola Arena podczas występu Martina Garrixa, który połączył track rosyjskiego duetu ze “Sweet Deposition” od Temper Trap.

Kawałek został wydany nakładem należącej do Matisse & Sadko wytwórni Monomark i jest już dostępny na platformach streamingowych. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić do posłuchania.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?