MEDUZA powraca do Pragi Centrum. Rok temu koncert został wyprzedany

Po wyprzedanym ubiegłorocznym debiucie przed polską publiką, MEDUZA powraca do Pragi Centrum. Występ włoskiej formacji już w grudniu!

sunrise

Intensywna imprezowa jesień trwa. Jesteśmy już po paru dużych halowych eventach oraz niemałej liczbie klubowych bookingów. Zarówno jednych, jak i drugich w naszym kraju przed Bożym Narodzeniem oczywiście nie zabraknie. Część tegorocznych kart z pewnością nie zostało jeszcze odkrytych. Jest ich jednak coraz mniej, a grono postaci, które pojawią się w Polsce w roku 2023, a nie zostały jeszcze ogłoszone, uszczupla MEDUZA.

MEDUZA po raz trzeci

Włoska formacja odwiedziła w tym roku nasz kraj już w lipcu, podczas Sunrise Festival 2023. Z kolei ostatni występ w formule klubowej miał miejsce w grudniu roku ubiegłego w Pradze Centrum. Był to jednocześnie debiutancki występ tego projektu nad Wisłą. I był to występ mocno wyczekiwany – szczególnie, że panowie mają na koncie niemało radiowych hitów, do których w ostatnim czasie dołączają także stricte klubowe bangery. Tych drugich mogliśmy posłuchać w głównej mierze na debiutanckim EPkoalbumie “MEDUZA”, który ukazał się całkiem niedawno.

kalendarz

Niecały rok po pierwszej wizycie, MEDUZA powraca do Pragi Centrum. Event odbędzie się w piątek, 8 grudnia. Jako support wystąpią Tom Forester oraz Cocolino. Imprezę organizuje firma FESTIVALOVE, która w tym i ubiegłym roku zrealizowała między innymi udane polskie wyjazdy na festiwal UNTOLD. Bilety dostępne są za pośrednictwem platformy Going. – w cenie 99 zł + opłata serwisowa znajdziecie je pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?