Megamix powrócił na Sunrise Festival, ale w nowej formie. Mamy pełne nagranie Multimedia Show!

Multimedia Show – tak nazywa się koncept, który można określić w ramach Sunrise Festival jako spadkobiercę Megamixu.

PDC

Za nami naprawdę intensywne wakacje w wykonaniu MDT Production. Oprócz całkiem udanego Sunrise Festival (relację znajdziecie pod tym linkiem) oraz potwierdzenia swojego wysokiego miejsca na scenie rapowych festiwali za sprawą Sun Festival, w Gdyni swoją inaugurację miało Sunset Square (relację znajdziecie pod tym linkiem). Mimo znacznie szerszego niż przed pandemią portfolio, oczkiem w głowie DJa Krisa i spółki wciąż jest “festiwal wschodzącego słońca”. A widać to chociażby po liczbie materiałów, które ukazują się na przestrzeni już ponad dwóch miesięcy od wydarzenia.

Jak dotąd, włodarze Sunrise’u zaprezentowali recap oraz pełny zapis setów z niedzielnego The History Of Sunrise. Wkrótce natomiast będziemy mieli okazję także zobaczyć pełne aftermovie. Na najbardziej wyczekiwane przez festiwalowiczów video będzie trzeba jeszcze poczekać – bowiem teraz przyszedł czas na zaprezentowanie czegoś, czego w Kołobrzegu nie było już dawno.

emuze.me

Megamix powraca, choć w innej formie

Do roku 2016 w harmonogramie festiwalu miał miejsce Megamix. Połączenie aktualnych EDMowych hitów z elektronicznymi klasykami i oprawą wizualno-świetlno-pirotechniczną miało prawo imponować. I z pewnością imponowało do pewnego momentu – 15. edycja, która odbyła się w 2017 roku, była pierwszą od lat bez tego elementu.

Mamy już rok 2023 i koncept ten powrócił w pewnym stopniu już na nowym miejscu, którym jest Nadmorski Park Kultury w kołobrzeskim Podczelu. Ośmiominutowe Multimedia Show można było zobaczyć na Red Stage w piątkową i sobotnią noc. Dla tych, którzy to przegapili, organizatorzy przygotowali pełny zapis, który właśnie pojawił się na oficjalnym youtube’owym kanale festiwalu. Materiał przygotowany przez RMVision możecie obejrzeć poniżej.

PDC


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?