Martin Garrix i Nicky Romero supportują Polaków! Sprawdź nowy numer od Melo.Kids i Indoxa

Martin Garrix, Nicky Romero oraz Lucas & Steve – to tylko część światowych gwiazd EDM, które supportowali nowy singiel Polaków jeszcze przed premierą!

kalendarz

Polscy DJe i producenci coraz częściej pojawiają się na słuchawkach zagranicznych fanów muzyki elektronicznej. Jednym z pierwszych z brzegu przykładów jest chociażby regularnie wydający swoje single w STMPD RCRDS Mateusz Owsiak aka Blinders, który całkiem niedawno udzielił naszemu portalowi wywiadu.

Grono polskich artystów zdobywających popularność w świecie EDM jest rzecz jasna zdecydowanie szersze – i jednym z jego mocnych filarów stają się zamaskowani panowie z duetu Melo.Kids, a także Kamil Pawełek, dwudziestojednolatek znany jako Indox.

kalendarz

Panowie mają na swoim koncie już całkiem sporo sukcesów – ci pierwsi zakończyli 2018 rok wspólnym singlem z DNF’em. “Believer” ukazało się w Sylwestra nakładem Darklight Recordings – labelu, za którym stoi sam Fedde le Grand.

ultra

Natomiast mieszkający obecnie w Niemczech raciborski producent dumnie nosi miano pierwszego Polaka w labelu Confession, gdzie młody Polak wydał już dwa utwory.

Panowie postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny numer, który właśnie dziś ma swoją oficjalną premierę. “There 4 U” wpisuje się w dzisiejsze trendy muzyki tanecznej i z pewnością niejednokrotnie pojawi się w setach najpopularniejszych EDMowych artystów – a zebrane dotychczas supporty jeszcze bardziej nas w tym przekonaniu utwierdzają!

kalendarz

Utwór wydany nakładem Darklight Recordings grali już w swoich audycjach między innymi Martin Garrix, Lucas & Steve, Nicky Romero, Dannic oraz – co nie powinno nikogo dziwić – Fedde le Grand. Przypomnijmy – to wszystko jeszcze przed premierą na rynku wydawniczym, a praktyka nas nauczyła, że po oficjalnej dacie release’u tych supportów robi się coraz więcej. Pełną ich listę znajdziecie pod tym linkiem.

Tak mocne nazwiska wspierające ten numer mówią same za siebie – ale najlepiej będzie, jeśli sami sprawdzicie, ile tak naprawdę jest wart utwór od Melo.Kids i Indoxa. “There 4 U” jest dostępne do odsłuchu już teraz – odnośnik znajdziecie poniżej.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
142
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?