Blinders powraca do STMPD RCRDS z nowym singlem. “Higher Needs” naprawdę zaskakuje!

Blinders powraca do STMPD RCRDS! Na rynku wydawniczym jest już jego drugi w tym roku singiel “Higher Needs”. Mateusz zmienia swoje brzmienie!

kalendarz

Bardzo cieszy nas widok polskiego producenta ze stałymi release’ami w wytwórni samego Martina Garrixa. Blinders już od końcówki 2017 roku jest tam niezwykle mile widziany i zaskakuje nas z wydania na wydanie – jego ostatni numer, “Relieve“, był trackiem, który Mateusz odzyskał po awarii dysku – o czym opowiedział w wywiadzie dla naszego portalu.

Od tej pory był on pozbawiony wszystkich aktualnych projektów i musiał stworzyć coś zupełnie nowego – jednak szybko się z tym uwinął, bowiem jego nowy numer, noszący tytuł “Higher Needs“, jest już dostępny na rynku wydawniczym.

kalendarz

Musimy przyznać z ręką na sercu, że nowa produkcja autorstwa Mateusza Owsiaka – mimo mocno wyczuwalnego charakterystycznego stylu – zaskakuje! Polak postawił na szybkie, bass house’owe dźwięki, które bardzo przypominają to, co robi chociażby JOYRYDE. Pojawiła się również trapowa wstawka, która jest miłym zaskoczeniem i wprowadza element różnorodności do utworu.

ultra

Warta uwagi jest także okładka, odwołująca się do piramidy potrzeb Abrahama Maslowa oraz teorii potrzeb Davida McClellanda.

Jesteśmy pewni, że “Higher Needs” stanie się nieodłącznym elementem występów Mateusza na festiwalach (wśród nich m.in. Beach Party Trzcianka, Mysteryland czy Tomorrowland) i, podobnie jak szereg poprzednich singli, będzie grane przez topowych producentów – dotychczas utwór pojawił się w podcastach takich artystów, jak Martin Garrix czy Dannic.

kalendarz

Nowy singiel Blindersa jest dostępny do odsłuchu już teraz – odnośnik znajdziecie poniżej.

kalendarz

Total
92
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?