Polscy producenci w labelu Aly & Fila! Milkwish i Andromedha docenieni przez egipski duet

Po raz kolejny polscy twórcy zawitali w labelach grupy Future Sound Of Egypt, za którą stoi duet Aly & Fila.

emuze.me

To był prawdziwie polski weekend w sub-labelach wytwórni duetu Aly & Fila, czyli Future Sound Of Egypt. Wysłuchajcie, co nowego przygotowali Milkwish oraz Andromedha.


Milkwish w UV

Marcin Kiszka aka Milkwish to gość z bogatą przeszłością muzyczną (wliczając w to współprace z Tomem Novy’m, Jerome’m Isma-Ae czy Oliverem Nelsonem) i prawdopodobnie równie wielką, jeśli nie większą przyszłością. Na łamach naszego portalu pisaliśmy już o jego wydaniach dla Anjunabeats i Armada Music.

emuze.me

Zobacz także: Nasz wywiad z Milkwishem nagrany podczas The Other Side Of The Sun

Producent ze Szczecina w zeszłym roku podpisał kontrakt z wytwórnią UV, prowadzoną przez Paula Thomasa i należącą do grupy Future Sound Of Egypt, założonej przez duet Aly & Fila. W grudniu ubiegłego roku zadebiutował tam wspólnym numerem z Subside’m – “Euphorica”. Marcin nie zatrzymuje się jednak i znów pojawia się w progresywnym sub-labelu FSOE, tym razem z solowym “Light In The Night”. Kawałek przyjął się bardzo dobrze w środowisku, zyskując przed premierą supporty m.in. duetów Sultan + Shepard i Gabriel & Dresden.

emuze.me

https://www.youtube.com/watch?v=XlU-6F2ykk4

Andromedha w Parallels

Drugim rodakiem, który ponownie zawitał do Future Sound Of Egypt, jest Patryk Solecki, znany z aliasu Andromedha. Dla niego jest to trzecie wydanie w sub-labelu FSOE Parallels (po “Beyond Space” z 2019 roku i EP-ce “Somewhere Out There / Hong Kong” z 2021).

“Frozen” to już druga współpraca krakowskiego producenta z Linneą Schossow (siostrą Marcusa, artysty labelu Anjunabeats), po “Cast A Spell On Me” z 2019 roku dla Elliptical Sun Recordings. To bardzo klimatyczna, progresywna kompozycja, z którą głos szwedzkiej wokalistki zgrywa się idealnie. Poza oczywistym wsparciem duetu Aly & Fila, numer w swoim comiesięcznym miksie zagrał też Paul Arcane, artysta Anjunabeats i Enhanced Music.

Cieszy nas każdy sukces polskich twórców. Jesteśmy przekonani, że zarówno Marcin, jak i Patryk, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa na ten rok i dostarczą nam mnóstwo równie jakościowych wydań.emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?