Mimo wydania albumu, 2Sher nie próżnuje. Na te wakacje przyszykował dwa nowe numery

Dużo w ostatnim czasie dzieje się u Wojtka Tuszyńskiego aka 2Sher – i to mimo tego, że na wiosnę wydał już sporo materiału.

PDC

Raz na czas zaglądamy na podwórka różnych polskich producentów. W tym gronie oczywiście nie brakuje Wojtka Tuszyńskiego, szerzej znanego jako 2Sher. Z poprzednich publikacji na jego temat mogliście się przekonać o tym, że ogół jego muzyki w ostatnich latach stoi w rozkroku między house’m a trance’m, z większym naciskiem na ten pierwszy nurt. I naprawdę dobitnie to słychać w najnowszych jego propozycjach.

Gorące wakacje u Wojtka

Po wydaniu na wiosnę albumu „RE:2SH”, Wojtek ani myślał robić sobie przerwy od produkowania kolejnych tracków. I tak – w czerwcu otrzymaliśmy mocno plażowe „I Want You”…

emuze.me

…zaś na początku sierpnia nie mniej dostosowane do panujących wciąż wysokich temperatur i nieco korespondujące tytułem z poprzednim wydaniem „Don’t You Want Me”. Z ciekawostek – całkiem niedawno grał go w swoim radio show Sam Feldt.

Piano house’owy numer wpisuje się dobrze w to, co 2Sher stara się w ostatnim czasie dostarczyć swoim słuchaczom. W najbliższym czasie czeka nas jednak pewien wyłom – na końcu sierpnia otrzymamy bowiem coś w powracających do łask klimatach eurodance. „Don’t Be Scared” ukaże się już 28 września i po przesłuchaniu wiemy, że to jest ciekawa propozycja.

PDC

Tymczasem warto sprawdzić najświeższą na ten moment propozycję 2Sher’a. „Don’t You Want Me” możecie przesłuchać poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?