kontakt

Kiedyś mała, lokalna impreza znana wśród mieszkańców Trzcianki i okolicznych wsi – teraz coraz bardziej atrakcyjne wydarzenie ze światowymi gwiazdami EDMu. Taki obraz stworzył się przez ponad dekadę działania grupy osób odpowiedzialnych za Heartbeat Festival. Wydarzenie znane do 2019 roku jako Beach Party Trzcianka na swoją pierwszą edycję pod nowym brandem musiało czekać aż do 2021 roku. Wydarzenie to zresztą nie odbyło się w docelowej dacie (czyli końcówka czerwca), a dopiero na początku sierpnia. Niemniej publiczność dopisała, podobnie jak artyści – na czele lineup’u stały bowiem takie persony, jak NERVO, Headhunterz czy Mike Williams.

Tegoroczna edycja stanowi powrót do przedpandemicznej formy. Tym samym kilkutysięczna publiczność stawi się nad jeziorem Logo w dniach 24-26 czerwca.

Pierwsze gwiazdy Heartbeat Festival 2022

Organizatorzy kazali zainteresowanym tematem fanom EDMu trochę poczekać na wieści o lineup’ie – bowiem dopiero na początku lutego pierwsze karty zostały odsłonięte. Niemalże wraz ze startem sprzedaży biletów (o tym w dalszej części tekstu) ujawnione zostały trzy pierwsze aliasy, które stawią się na sam początek wakacji w Trzciance.

Na pierwszy ogień poszedł pionier future rave’u z Danii – MORTEN. Jego występ na Heartbeat Festival będzie premierowym na polskiej ziemi. Współpracujący z Davidem Guettą producent zaprezentuje swoje show pierwszego dnia wydarzenia – czyli w piątek, 24 czerwca.

Swoje miejsce w lineup’ie znalazł także Ben Nicky. Postać znana głównie z trance’owego grania w ostatnim czasie mocno skupia się na łączeniu mocnego i mrocznego soundu. Możemy się więc spodziewać solidnych grzmotów – a to wszystko podczas drugiego dnia festiwalu (czyli w sobotę, 25 czerwca).

Pierwszą fazę lineup’u Heartbeat Festival 2022 zamknął I.GOT.U. Według wielu obecnych w 2021 roku pod sceną osób występ Wujaszka był jednym z najlepszych podczas całego weekendu. Czy dobra passa zostanie podtrzymana w tym roku? Przekonamy się w piątek, 24 czerwca.

Kolejne nazwiska zostaną podane już wkrótce.

Bilety rozchodzą się szybko

Tuż przed ogłoszeniem pierwszych gwiazd festiwalu, ruszyła sprzedaż biletów. Najbardziej zagorzali fani trzcianeckiego eventu zmobilizowali się – czego efektem było wyprzedanie pierwszej puli karnetów w 3 minuty oraz pierwszej puli karnetów z noclegiem w 8 minut. Obecnie w sprzedaży jest druga pula biletów, niezależnie od konfiguracji. Ceny prezentują się następująco:

bilet na piątek – 129 zł
bilet na sobotę – 149 zł
karnet dwudniowy (piątek + sobota) – 239 zł
Heartbeat Family (karnet dwudniowy + camp) – 389 zł
bilet VIP na piątek lub sobotę – 349 zł

Swoją wejściówkę możecie nabyć na stronie internetowej organizatora.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Heartbeat Festival 2022.


foto: ErZet Arts

kontakt