ghostproductions.pl

O tym, że popularny ostatnio Mr. Polska lubi współpracować z EDMowymi artystami, wiadomo nie od dziś. Nie tak dawno temu Dominik wydał singiel “Banknoty”, w którym wystąpił Bizzey – były członek trapowej grupy Yellow Claw, z którą Dominik tworzył numery już w 2012 roku. Pomysł na mieszanie rapu z elektroniką pozostał Holendrowi polskiego pochodzenia w głowie także po wejściu do polskiej rapgry. Już w 2018 roku mogliśmy usłyszeć track “Piątek“, na którym nawinęli Malik Montana oraz Young Igi, zaś bit wysmażyli DJ Frodo i P.A.F.F. Większą waszą uwagę powinien jednak zwrócić remix, który zaprezentowali Shimz i Guy Arthur.

Od jakiegoś czasu krązyły pogłoski o collabie rapera z holenderskim producentem Ibranovskim. Były one o tyle prawdopodobne, że przecież panowie pojawili się wspólnie na scenie podczas ubiegłorocznego Sunrise Festival.

https://www.youtube.com/watch?v=2IZw2NYdYi0

Plotki te znajdują swoje odbicie w rzeczywistości – wspólny utwór tych twórców znalazł się bowiem na najnowszym, czwartym już studyjnym albumie Mr. Polski.

Bajki Na Dobranoc” zawierają 13 utworów, wśród nich znane już “Banknoty”, “Sikam szampan” czy “Pistolet”. Nowego materiału jest wiele i to właśnie w nim można znaleźć nasz punkt zaczepienia. Jest nim konkretnie utwór “Oklaski“, którego producentem jest właśnie znany fanom bass house’u Ibranovski.

Utwór możecie odsłuchać poniżej. Od razu ostrzegamy, że nie każdy będzie fanem warstwy lirycznej, którą swobodnie można określić jako tyłkocentryczną.

Tak, w tych oklaskach chodzi o tyłek.

ghostproductions.pl