Na dniach pierwsi headlinerzy, klasyki na głównej scenie. Oto kolejne szczegóły Sunrise Festival 2024

Machina związana z Sunrise Festival 2024 rusza wcześniej niż w poprzednich latach. Krzysztof Bartyzel ujawnia kolejne szczegóły.

silesia beats

Przez lata zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że pierwsze szczegóły dotyczące lineup’u Sunrise Festival poznawaliśmy w lutym, a najwcześniej w styczniu. Pewnym wyłomem z tej reguły były lata pandemiczne, ale – jak pokazała tegoroczna edycja – był to wyjątek od reguły. W kampanii 2024 ma być jednak inaczej. Jak wynika z tego, co na social mediach ogłosił organizator wydarzenia, machina 20. odsłony “festiwalu wschodzącego słońca” ruszy znacznie wcześniej.

Podczele gotowe szybciej niż kiedykolwiek

W opublikowanym we wtorkowy wieczór video Krzysztof Bartyzel, czyli twarz całego przedsięwzięcia, podjął trzy tematy. Pierwszy z nich dotyczy lineup‘u, którego pierwsze nazwiska zostaną odsłonięte w najbliższych dniach. Co ważne, będą to headlinerzy. Przypomnijmy – w tym roku byli to Paul Kalkbrenner, Alok, KSHMR oraz Vintage Culture. W roku 2022 byli to zaś David Guetta, Alesso, Carl Cox, Paul Kalkbrenner, Eric Prydz, Alok oraz Fatboy Slim. Bliżej którego zestawu będziemy w nadchodzącej edycji? Czas pokaże.

jay_cluss

Druga kwestia dotyczy będącego ogromnym sukcesem The History Of Sunrise. Koncept imprezy z klasykami festiwalu w roku 2024 nie odbędzie się – jak tak zwana “stara gwardia” się przyzwyczaiła – w niedzielę, a w piątek. Areną brzmień house i trance będzie tej nocy główna scena, czyli Red Stage. Tam za deckami pojawią się DJ Kris i jego goście. Co istotne, nie będą to tylko DJe i producenci. Jedną z części programu będzie godzinny występ orkiestry, która – wzorem Symphony Of Unity na festiwalu Tomorrowland – zaprezentuje największe klasyki kołobrzeskiego wydarzenia.

ultra

Trzecia kwestia także może być swego rodzaju zaskoczeniem dla osób bacznie obserwujących czołowy EDMowy festiwal. Wygląda bowiem na to, że stałej zmianie ulega już start całej kampanii także w kontekście możliwości zapewnienia sobie udziału w imprezie. Jak dowiedzieliśmy się z ust Bartyzela, sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2024 rusza 15 listopada. Nie znamy na ten moment cen wejściówek – kiedy je poznamy, poinformujemy Was o szczegółach na naszych łamach.

Pełne nagranie z udziałem Krzysztofa Bartyzela możecie znaleźć poniżej.

silesia beats

Przypomnijmy – Sunrise Festival 2024 odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2024 roku w Nadmorskim Parku Kultury w kołobrzeskim Podczelu.


foto: Gromysz

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?