Na nasze 5. urodziny to my rozdajemy prezenty. Tym razem – bilety na Black Sugar

Mamy coś dla fanów hardów? Ano pewnie, że mamy – tym razem możecie zgarnąć bilety na tegoroczną edycję Black Sugar!

kalendarz

My to jednak mamy pecha. Nasze urodzinowo-rozdajkowe plany były znacznie szersze niż to, co ostatecznie doszło do skutku, ale wiecie – w ostatnich tygodniach na polskim rynku eventowym działo się niemało. Na szczęście udało nam się rozdać Wam co nieco giftów, w tym także związanych z festiwalami zagranicznymi. W tym temacie nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, ale zanim to – czas na coś dla fanów hardowych brzmień, którzy dedykowanej dla siebie rozdajki w ramach naszych 5. urodzin jeszcze nie mieli.

Mocne uderzenie za niecały miesiąc

Już 7 października w Małej Arenie Gliwice odbędzie się już druga edycja Black Sugar. Impreza organizowana przez agencję EQ Music będzie największym pod względem frekwencji hardowym eventem w Polsce tym roku. I nie ma się co dziwić, bo lineup oddaje – w tym roku na jego czele stoją chociażby B-Front, Zatox oraz Vertile. Obecnie dostępne są wejściówki w cenie 239 zł, ale jest sposób, aby mieć je za darmo. Wystarczy wziąć udział w naszej urodzinowej rozdajce i mieć nieco szczęścia.

kalendarz

Mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety na Black Sugar: Temple Of Time. Aby mieć szansę na zgarnięcie prezentu, należy:

ultra

  • obserwować nasze konto na Instagramie (@shiningbeats)
  • udostępnić post na swoim insta stories i oznaczyć konta @shiningbeats oraz @black_sugar_event
  • napisać w komentarzu, który hardowy utwór jest twoim ulubionym

Swój udział można zgłaszać do 21 września do godziny 12:00. Tego samego dnia ogłosimy wyniki. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?