Hardy w Arenie Gliwice już tej jesieni! Znamy pełny lineup Black Sugar: Temple Of Time

7 października w Małej Arenie Gliwice odbędzie się druga edycja imprezy Black Sugar. Tegoroczny lineup imponuje bardziej, niż ten z 2022.

kalendarz

Scena hardowych eventów w naszym kraju będzie w tym roku wyjątkowo bogata. Jakiś czas temu informowaliśmy o powrocie serii I AM HARDSTYLE, zaś wczoraj – o planowanej na środek sierpnia drugiej już imprezie z serii FREEDOM. Swoje – i to dość solidne – trzy grosze dołoży także EQ Music, które w ubiegłym roku zrealizowało wydarzenie pod nazwą Black Sugar.

Idą do przodu

Inauguracja miała miejsce w łódzkiej miejscówce o nazwie Wytwórnia, ale tym razem włodarze imprezy postanowili pójść o krok do przodu. Zmianie ulegnie więc miejscówka – w tym roku Black Sugar odbędzie się w Małej Arenie Gliwice. Data bez zmian – będzie to druga sobota października, w tym wypadku 7. dzień.

kalendarz

Skład artystów zapowiada się na jeszcze grubszy, niż ten sprzed roku. Jako pierwszy – w formie przedsmaku – ogłoszony został B-Front. Teraz z kolei znamy już pełny lineup, do którego dołączyło jeszcze 10 aliasów reprezentujących różne odcienie hard dance’u. Wśród nich jest twórca hardowego hitu 2022 roku w rankingach Q-Dance i I AM HARDSTYLE, czyli Vertile.

ultra

Oprócz niego za deckami zjawi się między innymi ikona sceny hardowej z Włoch, czyli Zatox. W sumie większość listy płac to będą zagraniczne nazwiska – polskie granie reprezentować będą Regain, Genox, J-Cob oraz EQ Music Team. Pełny skład prezentuje się następująco:

B-Front
Vertile
Zatox
Malice
Regain
Broken Minds
Ophidian
Taika
Genox
J-Cob
EQ Music Team

kalendarz

Sprzedaż biletów na tę imprezę już trwa – obecnie dostępne są wejściówki zwykłe z trzeciej puli (239 zł) oraz VIP (599 zł). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą wspiera patronatem medialnym drugą edycję Black Sugar.


foto: Szymon Durczak

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?