Neversea

Niedoceniony brat UNTOLD ogłasza mocny lineup. Oto pierwsi artyści tegorocznego Neversea Festival

Tę imprezę pod uwagę bierze niewielu polskich fanów EDM. W tym roku może się to jednak zmienić – lineup czwartej edycji Neversea zapowiada się imponująco.

kalendarz

Ekspansja muzyki elektronicznej w Rumunii trwa w najlepsze. Już w czerwcu odbędzie się tam pierwsza edycja Saga Festival, na którym zagrają między innymi Tiesto czy Marshmello. Teraz swoją odpowiedź na “konkurencję” prezentuje Neversea, czyli event, za którym stoją organizatorzy lokalnego giganta – Untold.

Młodszy brat

Najbardziej znanym rumuńskim festiwalem jest Untold. Świadczy o tym fakt, iż pierwsze 15 tysięcy biletów na tegoroczną edycję sprzedało się w 30 sekund. Nie zmienia to jednak faktu, że odbywający się od 2017 roku festiwal Neversea także spotyka się ze sporym uznaniem. Impreza odbywa się na plaży w Konstancy, która położona jest nad Morzem Czarnym – z pewnością jest to spory atut tego wydarzenia. Prócz wyśmienitej lokalizacji, organizatorzy dbają również o lineup, który w tym roku zapowiada się na naprawdę interesujący.

kalendarz

Muzyczna różnorodność

Rumuńskie festiwale przyzwyczaiły nas do łączenia na jednej scenie różnych gatunków – i to niekoniecznie powiązanych z muzyką elektroniczną. Nie dziwi więc nas fakt, że na Neversea zagra formacja Black Eyed Peas. Dla fanów EDMu też coś się znajdzie – zaanonsowani zostali bowiem czołowi gracze sceny, tacy jak Dimitri Vegas and Like Mike, Nicky Romero czy Timmy Trumpet. Dla fanów mniej mainstreamowych dźwięków też się coś znajdzie – w lineupie uwzględnieni zostali między innymi Paul Kalkbrenner, Netsky, Jamie Jones czy Nina Kraviz.

ultra

Bilety już w sprzedaży

Pierwsze ogłoszenia niedocenionego w naszym kraju eventu są naprawdę imponujące. Obok najpopularniejszych nazwisk stoją też artyści prezentujący mniej popularne brzmienia. Warto rozważyć ten festiwal, tym bardziej że obecna cena za czterodniowy karnet wynosi niespełna 600 zł. Już teraz zestawienie wygląda imponująco, a do odkrycia jeszcze sporo kart. Czekamy z niecierpliwością na kolejne ogłoszenia.

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?