15 tysięcy biletów na UNTOLD 2020 wyprzedane w… 30 sekund!

Iście rekordowy wyczyn fanów festiwalu UNTOLD. W 30 sekund sprzedano aż 15 tysięcy biletów – czyli wszystkie z pierwszej puli.

sunrise

Piąta, jubileuszowa edycja UNTOLD udowodniła bardzo wysoki poziom tego, co by nie mówić, młodego gracza na europejskiej scenie eventowej. Nic więc dziwnego, że fani muzyki elektronicznej, zachęceni topowym lineupem w naprawdę korzystnej cenie, licznie zainteresowali się biletami na edycję przyszłoroczną.

15 tysięcy biletów sprzedane w 30 sekund

Dziś o godzinie 13:00 czasu polskiego ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów na UNTOLD 2020. Potrwała ona… 30 sekund – w tym czasie wykupione zostały wszystkie z 15 tysięcy przewidzianych na tą pulę biletów. Informację podał sam organizator imprezy na swoich social mediach.

kalendarz

To wszystko pomimo braku lineupu

Warto podkreślić, że miało to miejsce jeszcze przed ogłoszeniem jakiegokolwiek nazwiska z lineupu. Może to świadczyć wyłącznie o zaufaniu do marki, które – to należy podkreślić – zostało zbudowane w ciągu zaledwie pięciu lat.

kalendarz

Następna okazja na kupno biletów już za tydzień – druga tura startuje bowiem 27 listopada o 13:00 pod tym linkiem. Mamy jednak dobrą wiadomość – zaprzyjaźniona firma TravelFest ma w posiadaniu trochę biletów z puli pierwszej i możecie je zakupić już teraz w cenie 590 złotych – wystarczy, że wejdziecie w ten link. Warto jednak wtedy przy okazji zamówienia wpisać kod SBEATS – otrzymacie wtedy rabat w wysokości 50 zł od osoby.

UNTOLD 2020 odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2020 roku, jak zwykle w Kluż-Napoce.

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?