kontakt

W ostatnim czasie przyzwyczailiśmy się raczej do informacji o odwoływaniu pierwotnych terminów eventów. Światełko w tunelu dały jednak doniesienia z Holandii, gdzie miejscowy rząd zamierza zezwolić na organizację muzycznych festiwali już od 1 lipca, o ile sytuacja epidemiologiczna się nie pogorszy. Warte uwagi doniesienia docierają też z Rumunii, gdzie festiwal Neversea ogłasza właśnie lineup tegorocznej imprezy.

Młodszy brat Untold.

Za organizacją imprezy na plaży w Konstancy odpowiada ta sama firma, która produkuje Untold – najbardziej znane rumuńskie wydarzenie z muzyką elektroniczną. Agencja postanowiła – pomimo COVIDowych zawirowań przedstawić pierwszą część lineupu Neversea. Na plaży przy Morzu Czarnym prócz znanych i cenionych nazwisk w świecie EDM jak Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Nicky Romero czy Tchami, ujrzymy również zespół Black Eyed Peas. Interesujący może być również pierwszy set b2b na linii Ummet Ozcan – Brennan Heart.

Wydarzenie ma się odbyć w dniach 8-11 lipca z zastosowaniem wszystkich obostrzeń, jakie będą obowiązywały w Rumunii.

Czas pokaże

Ogłoszenie lineupu nie daje nam jeszcze w 100% pewności, że wydarzenie dojdzie do skutku. Jest jednak nadzieja, że organizatorzy porozumieli się z miejscowym rządem i mają przygotowaną już jakąś strategię. Nie można wykluczyć, że wstęp na teren imprezy będzie po okazaniu negatywnego testu. Jak ostatecznie to będzie wyglądać i jaki plan mają organizatorzy Neversea, tego dowiemy się zapewne w późniejszym czasie.

kontakt