need for speed unbound

Niedługo premiera Need For Speed Unbound. Aż 4 Polaków w soundtracku!

Nowy Need For Speed pojawi się 2 grudnia i właśnie od tej daty będziemy słuchać soundtracku, w którym znalazło się aż czterech Polaków!

sunrise

Ostatnio informowaliśmy was o kluczowej postaci zaangażowanej w promocję nowej odsłony NFS. Jest nią A$AP Rocky, który wydał z tej okazji utwór zatytułowany “Shittin Me”. Ponadto oprócz wkładu muzycznego, rapera ujrzymy jako postać w grze. Więcej dowiecie się z naszego poprzedniego artykułu. Nowa odsłona gry Need For Speed pojawi się 2 grudnia i właśnie od tej daty będziemy w pełni delektować się soundtrackiem, w którym znalazło się aż czterech Polaków!

‘Polski’ soundtrack

W mediach społecznościowych marki Need For Speed opublikowano pełną listę twórców, którzy znajdą się w sountracku w nowej odsłonie gry. Autorzy skomplementowali dokładnie 69 utworów, z czego aż dwa numery pochodzą od polskich artystów. Mowa tu o numerze “SIRI” Okiego i Gedza oraz o tracku “Tłoki” Gibbsa i Olivera Olsona. Dodatkowo w sountracku znalazł się między innymi Tommy Cash, Playboi Carti, czy Mura Masa. Taneczną elektronikę będą reprezentować z kolei Diplo, Alison Wonderland, Bicep, Moksi, UMEK, Space 92 oraz Steff da Campo.

kalendarz

Gameplay

Twórcy gry nie dawno opublikowali nowy materiał z gameplayu. Z video dowiadujemy się, że do gry po raz pierwszy zostaną dodani przechodnie. Dodatkowo możemy zobaczyć kreskówkowe animacje oraz wyścigi, które – jak w poprzednich częściach – spróbuje je przerwać policja. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy tak jak w poprzedniej części NFS, gdy zostaniemy złapani przez stróżów prawa, to stracimy postęp w grze.

kalendarz

Premiera oraz wymagania

Premiera gry odbędzie się 2 grudnia o godz. 8:00 na PC oraz konsolach tylko i wyłącznie nowej generacji. Wymagania znajdziecie poniżej:

WymaganiaMinimalneZalecane
SystemWindows 10 64-bitWindows 10 64-bit
ProcesorAMD: Ryzen 5 2600 lub lepszy
Intel: Core i5-8600 lub lepszy
AMD: Ryzen 5 3600 lub lepszy
Intel: Core i7-8700 lub lepszy
Pamięć ram8gb16gb
Karta graficznaAMD: RX 570 lub lepszy
Intel: GTX 1050 Ti lub lepszy
AMD: Radeon RX5700 lub lepszy
Intel: Geforce RTX 2070 lub lepszy
Minimalne połączenie z internetem512 Kbps1 Mbps lub szybszy
Miejsce na dysku500gb+500gb+

sunrise

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?