Kolejni Polacy w wytwórni Hardwella. NOT.ME oraz EightBlue z utworem “Fade Away” debiutują w Revealed

Kolejni Polacy wydali swoją muzykę w Revealed Recordings. Tym razem są to NOT.ME oraz Eightblue, którzy prezentują właśnie świeży singiel.

sunrise

Rok 2021 polski DJ i producent Martin Witek rozpoczął z przytupem. Młody Polak wydał swój nakładem wytwórni Don Diablo – Hexagon. Teraz po 6 miesiącach od tego wydarzenia NOT.ME, bo pod takim aliasem kryje się Martin, ląduje w wytwórni kolejnej światowej gwiazdy muzyki elektronicznej. Tym razem jest to Revealed Recordings, gdzie wraz z EightBlue wydali “Fade Away”.

Revealed Radar

Najnowsza współpraca Karola Bałdygi z Martinem została doceniona przez team Hardwella. To nie pierwszy raz, gdy wytwórnia Holendra gości naszych producentów. Swoje utwory wydawali tam choćby Daav One, 9lives czy Bounce Inc. Teraz w sublabel’u Revealed Recordings – Revealed Radar – światło dzienne ujrzała współpraca Martina i Karola. Panowie opowiedzieli nam o troszkę o procesie twórczym “Fade Away” .

kalendarz

Jak większość utworów, Fade Away powstał z przypadku podczas, gdy eksperymentowałem z syntezatorami próbując stworzyć “ciekawy” dźwięk. Tym dźwiękiem był main sound, który może przypominać odgłos dzwoniącego telefonu. Wokół niego obudowałem wstępną koncepcję z bassem i drumsami. Mimo, że szkielet numeru był gotowy wiedziałem, że czegoś w nim brakuje. Tu się pojawia Karol.

Martin Witek aka NOT.ME

Wziąłem projekt na warsztat i podrasowałem całość swoimi charakterystycznymi dźwiękami. Zmieniłem nieco break, aby wprowadzić jeszcze większe napięcie w breaku oraz bassline w dropie.

Karol Bałdyga aka EightBlue

Wspólny utwór młodych Polaków został już doceniony przez świat muzyki elektronicznej. Wsparły go takie gwiazdy jak David Guetta, AC Slater czy Fedde Le Grand.

kalendarz

Kolejne współprace

Przy okazji wydania “Fade Away” zapytaliśmy również Karola i Martina o podsumowanie pierwszej połowy 2021 roku. Dla NOT.ME ten czas był niezwykle udany, bo prócz wspominanego wydania w Hexagon’ie zagościł również w The Myth of NYX. To jednak nie koniec, bo – jak nam mówi Martin -na drugą połowę roku szykuje kolejne większe wydania.

Ostatni rok to ciężka praca, której efekty obserwujecie w moich wydaniach. Był The Myth of NYX, był HEXAGON, teraz czas na Revealed. Uważam, że tym numerem zawiesiliśmy sobie niezwykle wysoko poprzeczkę. Zgodnie z moim zwyczajem, na drugą połowę roku szykuję jeszcze kilka większych wydań w bardzo znanych i szanowanych labelach. Nie zabraknie collabów z dobrze znanymi producentami jak np. MYLØ. Ten czas to idealny moment na wydawanie bardziej klubowych tracków, ponieważ imprezy w końcu powróciły i już nie mogę się doczekać by zobaczyć reakcje “na żywo” do naszych dropów.

Martin Witek aka NOT.ME

Dla Karola zaś początek roku był nieco spokojniejszy pod względem wydawania muzyki. Nie oznacza to, że jednak on próżnował. Na drugą część 2021 roku ma powiem przygotowanych kilka współprac w tym podobnie jak Martin z MYLØ.

sunrise

Jak na razie w tym półroczu wydałem tylko trzy numery. Jednym z nich jest singiel “Bounce Back” wydany w Diverge Records, drugi numer to remix „1989” przygotowany dla Adrena line, który wyszedł w 3000deep. Trzeci to projekt zrobiony w kolaboracji z NOT.ME „Fade Away” o którym mowa w artykule. Całe opóźnienie spowodowane było moją przeprowadzką. Na dzień dzisiejszy możecie być pewni, że szykują się kolejne bangery z mojej strony jak i w kolaboracji z MYLØ, Nexboy’em czy TEQ. Zaczynam nadrabiać zaległości. Również mam kilka skończonych projektów solowych, które czekają na podpisanie kontraktu.

Karol Bałdyga aka EightBlue

Najnowszy wspólny utwór NOT.ME i EightBlue “Fade Away” możecie przesłuchać poniżej.

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?