Nowa składanka labelu Marka Knighta z solidną polską reprezentacją. Możemy być dumni!

LOUD ABOUT US!, Milkwish oraz Mike Konstanty – tych polskich twórców na swojej nowej składance umieścił Mark Knight.

PDC

Ciepłe miesiące to chyba najlepszy czas w roku dla house’owych brzmień. Dobrze o tym wiedzą wytwórnie muzyczne, wykorzystując ten czas na serwowanie nowych, klimatycznych propozycji. W tym aspekcie nie próżnuje Toolroom. Label Marka Knighta niedawno zaprezentował drugą część tegorocznej edycji składanki nazwanej na cześć ikonicznej imprezowej wyspy – Ibizy. Wśród nich nie zabrakło polskich akcentów. Wśród artystów udzielających się na albumie nie zabrakło naszej krwi. Aż trzech artystów zaprezentowało swoje nowe propozycje. Nie zabrakło powrotów, ale są też debiuty.

Debiuty…

Kreatywność różne nosi imiona. Są artyści, którzy dobrze czują się w jednym gatunku, ale też nie brakuje producentów, którzy swoimi propozycjami ciągle brzmieniowo zaskakują. Ostatnimi czasy do tego drugiego grona zalicza się LOUD ABOUT US! Wielu z was może kojarzyć Krzyśka z bardziej bassowych brzmień. Tym razem jednak Polak wziął na warsztat klasyczny house. Gwarantujemy – trudno uwolnić się od tego numeru! Z “Real House” możecie zapoznać się poniżej.

emuze.me

…oraz powroty!

O tym, jak Polskę lubi Mark Knight najlepiej świadczy to, że w pewnym momencie włodarz Toolroom praktycznie co roku występował na naszych ziemiach. Na to wygląda, że nie dotyczy to tylko publiki, ale też lokalnych producentów. Ponownie do jego wytwórni zawitał bowiem Mike Konstanty. Po między innymi “Prayer for Rain“ oraz “Come To My Room” przyszedł czas na “Something in The Dark”, przy którym połączył siły z innym rodakiem – Marcinem Kiszką aka Milkwish. Na wokalu deep housowej propozycji prezentuje się Shyam P.

Ponownie w szeregach Toolroom odnalazła się również Juliet Sikora. Na co dzień zamieszkująca Niemcy producentka pochodzi z Polski. Działając przez ponad dwie dekady na scenie house wydała nakładem różnorodnych labeli wiele hitów. Wraz z duetem Tube & Berger odpowiedzialna jest za Kittball, w którym wydawali między innymi Purple Disco Machine, Ferreck Dawn czy Tini Gessler. Pomimo tego artystka nadal gości ze swoją muzyką w wytwórniach kolegów po fachu. Jej “Love Shake”, które stworzyła z Raumakustik, charakteryzuje tech housowe zacięcie. Propozycja ta również znalazła się na “Toolroom Ibiza 2023 pt. II”.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?