Nowy album Skrillexa nadchodzi wielkimi krokami. Czas na zupełnie inne dźwięki?

Na Instagramie amerykańskiego producenta pojawiła się informacja o tym, że proces twórczy nowego albumu Skrillexa dobiega końca.

kalendarz

Na samym początku trzeba przyznać, że mało jaka postać wzbudza tak wiele emocji jak osoba Skrillexa. W końcu kto kilka ładnych lat temu nie szalał przy słynnym “Bangarang“?

Amerykański producent już od dłuższego czasu pracuje nad swoim nowym krążkiem. Sonny – jak podkreślał w styczniu – stawia zdecydowanie na jakość i zależy mu, aby w pełni dopracować nowe utwory. Przekonuje, że jest to niewątpliwie projekt, nad którym spędził dotychczas najwięcej czasu w swoim życiu. Z najnowszych informacji wynika zawartych w jego Insta Story wynika, że rozpoczyna ostatnie mixy, a więc – album lada moment ujrzy światło dzienne.

emuze.me

Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Wiadome jest, że niektóre kawałki powstały już ponad rok temu. Niemniej propozycje te dalej emanują energią i ani trochę się nie postarzały. Co ciekawe, producent podczas wywiadu na tegorocznych GRAMMY Awards mówił o nich, jako elementach pierwszego albumu – czyli wydaje się, że możemy spodziewać się więcej niż jednego krążka. Sporą ilość czasu Skrillex poświęca także na aspekt wideo, co stawia projekt jako naprawdę ambitny. Stacja radiowa Beats 1, której właścicielem jest marka Apple twierdzi, że Skrillex ma wyczucie do unikatowych brzmień, a to dzieło będzie czymś czego producenci, DJe i inni twórcy jeszcze nie słyszeli. Brzmi intrygująco, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż przy projekcie palce macza formacja Noisia.

Jeden z najbardziej uznanych producentów na świecie w ostatnim czasie mocno uaktywnił się na swoich social mediach. Były dni, w których niemal codziennie Skrillex robił “live” na swoim Instagramie, gdzie dyskutował z fanami i odpowiadał na ich liczne pytania. Amerykański DJ podczas jednego z nich zdradził także, że niebawem będziemy mogli uświadczyć collab na linii Skrillex – DJ Snake. Z kolei kilka miesięcy temu wspominaliśmy o prawdopodobnym wspólnym utworze z Salvatore Ganaccim. Kto wie – może pojawi się on na długograju Amerykanina…

ultra

Na koniec, mały leak – w sieci pojawił się bowiem fragment jednego z utworów, które Sonny zagrał podczas jednego ze streamów. Smacznego!

foto: Skrillex

emuze.me

kalendarz

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?