Zaskakujący collab! Skrillex i Salvatore Ganacci we wspólnym utworze

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Skrillex i Salvatore Ganacci wkrótce wydadzą wspólny utwór. Połączenie styli obu panów zapowiada się godnie!

kalendarz

Jak wskazują wszystkie znaki na niebie, siły połączyły jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci labelu OWSLA. Markę możecie kojarzyć chociażby z takimi nazwiskami, jak Chris Lake czy Marshmello. Tym razem jednak swoje umiejętności połączyli Skrillex, właściciel wytwórni i Salvatore Ganacci – niekwestionowany szwedzki mistrz rozrywki scenicznej.

Pewnie z wielu z was może sobie teraz nucić w głowie świetnie znane jak poranne płatki z mlekiem “jak do tego doszło, nie wiem“, gdyż dźwięki charakterystyczne dla Ganacciego i mocne trapowo-dubstepowe Amerykanina to dwie odmienne bajki. Niemniej internauci mają swoje powody ku temu, aby łączyć tych dwóch panów na tracku.

kalendarz

Pierwszy z nich to trop prosto z Reddita. Użytkownicy tego portalu zauważyli, że domniemane ID duetu utwór pasuje do nieopublikowanego dotąd numeru granego podczas jednego z setów Sonny’ego, zaś linie melodyjne pasują do stylu, do którego przyzwyczaił nas Salvatore Ganacci. Warto przy okazji dodać, że w tym tracku pojawił się również… Vitas, znany z memicznego “The 7th Element”.

ultra

Drugi fakt, to wspólny live na Instagramie obu producentów, w którym to słychać kilkusekundowy wycinek utworu. Nie trzeba być ekspertem, żeby dopasować do siebie obydwa fragmenty.

No nic, jak zawsze – nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na tą niecodzienną kolaborację!

kalendarz

foto: Bass Stud

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?