Znamy pełny lineup debiutanckiej edycji Ocean Of Lasers

Headlinerami pierwszej edycji Ocean Of Lasers, która odbędzie się 30 listopada w Gliwicach, są Ferry Corsten (jako System F) i Andrew Rayel.

sunrise

Kalendarz jesiennych wydarzeń z muzyką elektroniczną doznał w ostatnich dniach dość ciekawego wzmocnienia. Jak pisaliśmy przed weekendem na naszych łamach, 30 listopada PreZero Arena Gliwice będzie lokalizacją Ocean Of Lasers – nowego, autorskiego eventu agencji TME. Jak wynika z zapowiedzi, główną rolę w imprezie będą grać kwestie wizualne, takie jak chociażby pokazy laserowe, wodne czy świetlne. Na tym jednak sam event się nie zamyka – zapowiedziano również lineup złożony ze “światowych gwiazd”. Teraz już wątpliwości w tym temacie żadnych nie ma – znamy bowiem pełną listę artystów, którzy wystąpią pod koniec listopada na Śląsku.

Oto pełny lineup Ocean Of Lasers

Jak nietrudno było się domyślić, Ocean Of Lasers będzie stricte trance’ową imprezą. Domysły te potwierdza opublikowany właśnie lineup, na którego czele stoją Ferry Corsten (w projekcie System F) oraz Andrew Rayel. Zostały zapowiedziane także występy takich postaci, jak Sneijder (pod aliasem Alt1), Ciaran McAuley, Darren Porter, Estiva, Factor B oraz Omiki. Jako polski rodzynek w składzie znajduje się Maciej Wowk.

kalendarz

Sprzedaż biletów na Ocean Of Lasers startuje już w środę (19 czerwca) o godzinie 19:00 na stronie oceanoflasers.com.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?