Twórcy DLDK Poland i Dreamstate Europe z nową imprezą. Ocean Of Lasers jeszcze tej jesieni!

Spektakularne, hipnotyzujące pokazy laserowe, świetlne oraz wodne oraz solidny lineup – tego mamy się spodziewać podczas Ocean Of Lasers.

sunrise

Trzeba przyznać wprost – w tym sezonie agencja TME się nie cacka. Za nami już dwa wydarzenia przez nich organizowane – Dreamstate Europe i Upperground Poland. Ta jesień przyniesie z kolei dwa kolejne – mianowicie debiutancką w naszym kraju odsłonę eventu Zamna oraz zupełnie nowy, autorski projekt. Tym razem promotorzy postanowili pójść w stronę próby zachwycenia fana muzyki elektronicznej przede wszystkim warstwą wizualną. Wskazuje na to już sama nazwa imprezy, czyli Ocean Of Lasers.

Ocean Of Lasers – nowa impreza TME

Inauguracyjna edycja nowego projektu TME odbędzie się 30 listopada w PreZero Arenie Gliwice. Właśnie o tej imprezie była mowa w kontekście tego, co zadzieje się tam zamiast przeniesionego na luty 2025 roku DLDK Poland. Jak czytamy w informacji od organizatora, najlepsze dźwięki mają połączyć się ze spektakularnymi, hipnotyzującymi pokazami laserowymi, świetlnymi oraz wodnymi. Apetyty ma prawo rozbudzić zapowiedź lineup’u złożonego ze “światowych światowych artystów”.

kalendarz

O tym, czy te słowa mają przełożenie na rzeczywistość, przekonamy się już w poniedziałek 17 czerwca o 20:00 – właśnie wtedy zostanie ogłoszony pełny lineup. Dwa dni później – czyli 19 czerwca o 20:00 ruszy sprzedaż biletów. O tym, co wokół tej imprezy będzie się dziać, będziecie mogli przeczytać na bieżąco na naszych łamach.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?