W tym roku bez Don’t Let Daddy Know Poland. Znamy nową datę i miejsce imprezy

Jest nowa data i – uwaga – miejsce drugiej edycji Don’t Let Daddy Know Poland. Organizatorzy wydali oświadczenie.

sunrise

Po całkiem udanym debiucie w 2019 roku (o którym przeczytacie pod tym linkiem), Don’t Let Daddy Know miało powrócić do Polski. Druga odsłona DLDK Poland miała mieć miejsce pod koniec listopada ubiegłego roku w PreZero Arenie Gliwice. Niestety, do imprezy nie doszło – została ona przeniesiona pierwotnie na końcówkę listopada tego roku. Jak się jednak okazuje, i ta data nie będzie obowiązującą. Agencja TME, odpowiedzialna za organizację tego wydarzenia, właśnie ogłosiła zmianę daty ich EDMowego eventu. Ale to nie koniec zmian.

Nowa data i miejsce DLDK Poland

Jak czytamy w oświadczeniu, które przesłali redakcji Shining Beats organizatorzy, nowa data drugiej edycji DLDK Poland to 15 lutego 2025 roku. Zmianie ulega nie tylko data, ale także miejsce – event powraca bowiem do trójmiejskiej ERGO Areny, a więc miejsca, w którym odbył się debiut tego brandu nad Wisłą. Lineup ma zostać ogłoszony we wrześniu.

kalendarz

Bilety zakupione na edycję planowaną na 2023 rok zachowują ważność w nowej dacie. Mało tego – ich posiadacze i tak będą mieli po co przyjechać 30 listopada do Gliwic. Na tę datę planowana jest nowa impreza agencji TME, na którą posiadacze biletów na DLDK Poland, którzy ich nie zwrócą, będą mogli wejść za darmo. A skoro o zwrotach – w ciągu najbliższych dni mają zostać ujawnione szczegóły tego, jak odzyskać swoje pieniądze.

kalendarz

Don’t Let Daddy Know Poland – oświadczenie

Poniżej znajdziecie pełną treść statementu.

DLDK Poland powraca do wspaniałej ERGO Arena Gdańsk/Sopot 15 lutego 2025 roku! Pamiętacie naszą pierwszą, wyprzedaną edycję w 2019 roku? Nie możemy się doczekać, aby to powtórzyć ze światowym line-up’em, który ogłosimy we wrześniu. Pamiętajcie, aby zarejestrować się już teraz i otrzymywać aktualizacje: https://poland.dldk.com

Planowana na 30 listopada 2024 roku edycja w PreZero Arenie Gliwice nie odbędzie się. Postanowiliśmy przenieść DLDK Poland z powrotem do ERGO Areny Gdańsk/Sopot, gdzie wszystko się zaczęło.


Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nową datę. Osoby, które zdecydują się zachować bilety otrzymają od naszej agencji TME oraz PreZero Areny Gliwice specjalny prezent: bilet na nasz nowy event, który planujemy w dacie 30 listopada w PreZero Arena Gliwice (ogłoszenie już w przyszłym tygodniu). Z kolei osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w nowym terminie i chciałyby w związku z tym zwrócić bilety, zostaną poinformowane o dalszych krokach w mailu otrzymanym od bileterii (kilka dni roboczych). Wszystkie pieniądze zostaną zwrócone zadeklarowanym osobom według procedur bileterii (abilet oraz eventim).

Jesteśmy dumni, że wracamy do Polski w ramach naszej światowej trasy koncertowej z edycjami w Chinach, Singapurze, Tajlandii, Indiach, Chile, Holandii i wielu innych krajach!


Stwórzmy razem nowe wspomnienia tej magicznej nocy!

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?