kontakt

Mimo, iż do letniego sezonu festiwalowego zostało jeszcze trochę czasu, to organizatorzy wielu imprez już od jakiegoś czasu odsłaniają kolejne karty. W przypadku Sunrise Festival cześć gwiazd, które wystąpią na lotnisku w Podczelu poznaliśmy jeszcze w 2021 roku. Kolejnych artystów poznamy już w nadchodzącym tygodniu, co zapowiedział Krzysztof Bartyzel na wtorkowej konferencji prasowej.

Ogłoszenia od poniedziałku do środy

Kolejnych artystów, którzy mają wystąpić na Sunrise Festival 2022 mieliśmy poznać już jakiś czas temu, lecz przez wybuch wojny organizatorzy postanowili przenieść to w czasie. Teraz już wiemy, że od początku przyszłego tygodnia przez 3 dni będziemy poznawać kolejne gwiazdy, które zagrają na lotnisku w Podczelu.

Już od poniedziałku 28, 29 i 30 marca będą potężne ogłoszenia kilkunastu nazwisk. Ponownie wystartuje również bileteria. (…) Gwiazdy będą największe w historii festiwalu Sunrise. Myślę, że już dzisiaj są ogłoszone duże, natomiast ten przyszły tydzień pokaże bardzo dużo.

Krzysztof Bartyzel

Przypomnijmy, że wśród ogłoszonych dotychczas gwiazd, które wystąpią na lotnisku w Podczelu w dniach 21-24 lipca są min. Marshmello, David Guetta czy Fatboy Slim. Czy wśród kolejnych ogłoszeń pojawi się również duet Da Tweekaz, który dodał Sunrise’owe wydarzenie na swoim profilu na Facebook’u? Zobaczymy.

Nie tylko Sunrise

Na konferencji Bartyzel przybliżył również plany agencji MDT Production na cały lipiec 2022 roku. W ciągu tego jednego miesiąca, prócz Sunrise Festival, agencja zorganizuje w tym samum miejscu trzy inne imprezy. Każda z nich skierowana będzie do innego odbiorcy. Pierwszą z nich okazał się rapowy Sun Festival, o którym więcej przeczytacie tutaj. Kolejna zaś to rodzinny piknik z pokazami lotniczymi. Cały lipcowy sezon ma natomiast otworzyć wydarzenie z polską muzyką, przypominające klimatem serię Męskie Granie.

Kalendarz Nadmorskiego Parku Kultury w tym roku będzie wyglądać więc następująco:

1-3 lipca – Festiwal polskiej muzyki i sztuki 
8-10 lipca – Zlot kamperów, piknik rodzinny i pokazy lotnicze
21-24 lipca – Sunrise Festival
29-31 lipca – Sun Festival

Jak widać, są to dość ambitne plany. Choć, jak przyznaje Bartyzel, jest ich więcej, lecz na kolejne wydarzenia przyjdzie czas w kolejnych latach. Trzymamy więc mocno kciuki, by wszystkie te plany zostały odpowiednio zrealizowane.


foto: Gromysz

kontakt