Już w ten weekend last dance serii Odwi33rt. Wystąpią Regain i AniMe

15 czerwca we wrocławskim klubie Ciało wystąpią dwa mocne hardowe aliasy – Regain oraz (gościnnie z Włoch) AniMe.

sunrise

Wszystko co dobre, szybko się kończy – a przynajmniej prawdopodobnie się kończy. Od jakiegoś czasu w różnych miastach Polski (choć w głównej mierze we Wrocławiu) niemało zamieszania w temacie imprez z mocną muzyką wnosił kolektyw Odwi33rt. W ostatnim czasie wydarzenia z tej serii oscylowały zdecydowanie bardziej wokół muzyki hardcore. Dowodem na to jest chociażby marcowe wydarzenie o nazwie RAW AIR, podczas którego wystąpili Regain i Genox. Z zapowiedzi organizatorów wynika jednak, że przed nami już tylko jedna impreza, która odbędzie się już w ten weekend.

Ostatni taniec Odwi33rtu

Ostatni (?) Odwi33rt odbędzie się pod nazwą LAST DANCE już 15 czerwca we wrocławskim klubie Ciało. Grać będą dwie sceny – jedna wewnątrz lokalu, a druga na dziedzińcu. I to właśnie na tej drugiej przestrzeni zagrają gwiazdy wieczoru – Regain, czołowy hardowy towar eksportowy, oraz reprezentująca włoską scenę hardcore AniMe. Druga scena będzie zarządzana przez kolektyw Hard Injection, który będzie dbać o odpowiednią selekcję hard techno i hard trance’u. Impreza ta nie będzie się ograniczać tylko do muzycznych atrakcji – w jednej z sal klubu będzie można bowiem zrobić sobie tatuaż.

kalendarz

Wydarzenie startuje o godzinie 23:00. Bilety dostępne będą na wejściu do klubu w cenie 50 zł do 23:30 i 70 zł w późniejszych porach.

kalendarz


foto: @la_knap

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?