Ofenbach i Tujamo już w ten piątek w Krakowie! Przed nami koncert główny Juwenaliów UEK

13 maja w Krakowie odbędzie się Koncert Główny Juwenaliów UEK. Na czele składu artystów stoją EDMowe postaci – Tujamo oraz Ofenbach.

emuze.me

Już jakiś czas temu wspominaliśmy na naszych łamach o tym, że w tym roku imprezy juwenaliowe na południowym wschodzie Polski są najbardziej atrakcyjne dla fanów tanecznej elektroniki. Udowodnił to już Rzeszów, teraz przyszedł czas na Kraków – trwają bowiem Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego. Od kilku dni na kampusie uczelni (i nie tylko) odbywają się różne aktywności, a zwieńczeniem tego wszystkiego będzie zaplanowany na 13 maja Koncert Główny.

Juwenalia UEK ponownie na EDMowo

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o pierwszym EDMowym ogłoszeniu – w ten piątek na kampusie UEKu wystąpi niemiecki producent Tujamo. Występ w Polsce jest jednym z pierwszych w ramach jego wakacyjnej trasy koncertowej.

emuze.me

W międzyczasie skład artystów został jeszcze poszerzony o kolejny elektroniczny booking. Gród Kraka odwiedzi bowiem znany z wielu radiowych przebojów francuski duet Ofenbach.

Tym samym lineup’owa logika Juwenaliów UEKu została zachowana. W 2019 roku także mieliśmy dwa EDMowe występy – jeden bardziej house’owy, drugi zaś bardziej festiwalowy. Trzy lata temu byli to odpowiednio Filatov & Karas oraz Deorro, zaś w tym roku – Ofenbach i Tujamo.

emuze.me

Te dwa sety będą punktem kulminacyjnym Koncertu Głównego. Wcześniej na scenie pojawią się jeszcze Brodka, Tede oraz Guzior. Natomiast po imprezie na spragnionych dalszych imprezowych wrażeń osób czekać będzie klub Coco, gdzie zorganizowane zostanie oficjalne afterparty juwenaliów.

Bilety na Koncert Główny Juwenaliów UEKu w dalszym ciągu można kupić stacjonarnie (w klubie studenckim ZaUEK), a także online (pod tym linkiem). Wejściówki kosztują od 55 zł.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?